Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ładne oprawki i ludzie mówią,że mi twarzowo, ale ja jak zwykle wiem lepiej. Też mam -7 dioptrii :(

Ogólnie czuje,że jestem beznadziejnie brzydka. Głupie kompleksy. Ale najgorsze zawsze były te okulary. Nie wiem jak sobie przemówić do rozsądku. Oprawki są ładne, modne, czerwone, pasują. Ale co z tego, skoro ja się zle z nimi czuję. Nie mam wyjścia bo dostałam alergii na tą wiosnę i moje oczy przestały tolerować soczewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd bierze się moja tak niska samoocena. Muszę znów nosić okulary i od razu czuje się skreślona.

Ja sobie zrobiłam specjalnie niedawno , pomimo ,że jeszcze nie potrzebuję, mam jakieś połóweczki i uważam ,że są seksi :D

 

Poprosimy zdjęcie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

missblige, Miałam właśnie pisać o soczewkach. Cóż......oczka muszą od nich na jakiś czas odpocząć. Wiem bo moja siostra nosi juz od 15 lat. I często pojawiają się u niej infekcje, chociaż dba o ich higienę podczas używania soczewek.Zdejmuje je po przyjściu do domu i nakłada okulary. Bardzo mi się w nich podoba. Okulary to nie żadna ujma.

Coś mi się wydaje,że tu nie o okulary chodzi.

Gdybyś się lubiła, podobłabyś się sobie we wszystkim. Mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale się nie lubię i nigdy nie lubiłam. Uważam się za osobę mądrą, ale niezbyt urodziwą po prostu. Nie potrafię się zaakceptować i to mój odwieczny problem. Nie wiem jak to zmienić.

 

Ja w ogóle nie mogę teraz nosić soczewek, bynajmniej nie przez infekcję. Alergia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam zaraz w nosie, Lady. tu jest jęczarnia i się jęczy.

ja mam minus dwójeczki, chodzę w soczewkach cały czas, zdejmuję na noc. RAZ miałam zapalenie spojówek, w jednym oku, od chloru :) a w okularach nie podobam się sobie i nie lubię chodzić, bo jest ograniczone pole widzenia.

dziś zaaplikuję sobie wczorajszy zestaw: hydro i wino. w lidlu obniżyli cenę mojego ulubione liebfraumilch :) z 9,99 na 7,99.

już to trochę zalatuję bełtem, nie?

 

ps. nie wyszło mi to jęczenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bo mam ostatnio jakieś kłopoty z akceptacją mojej niewidzialności...

ja mam -1,5 w prawym oku i -1 w lewym, astygmatyzm gratis

W brylach wyglądam jak Pani Mądralińska :roll:

 

-- 18 maja 2011, 19:11 --

 

Monika1974, piszę... powoli ale do przodu... ale nadal czekam na coś od Ciebie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd bierze się moja tak niska samoocena. Muszę znów nosić okulary i od razu czuje się skreślona.

Ja sobie zrobiłam specjalnie niedawno , pomimo ,że jeszcze nie potrzebuję, mam jakieś połóweczki i uważam ,że są seksi :D

 

Poprosimy zdjęcie. :mrgreen:

Bardzo proszę:)

 

 

Lady_Beznadzieja

 

Bierz się szybko za kurowanie: mega dawka czosnku i gorąca herbatka z miodem i będzie dobrze :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×