Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia nastroju pomóżcie:(


robben1866

Rekomendowane odpowiedzi

trudno mi zrobic teraz cokolwiek w realu,powiedzcie mi cos o paroksetynie?REXETINN

KTO Z WAS BRAL/BIEZE ITD OPOWIEDZCIE MI O NIM

kliknij proszę:

rexetin-paroksetyna-parogen-paxtin-seroxat-xetanor-paromerck-t3630-210.html

Na forum mamy eksperta....zapytaj !

Basiu....no wiem właśnie.

Ale dzieci z ADHD w większości mają właśnie uszkodzenia.

Nie wiem jak jest z terapią u osób dotkniętych tym zaburzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłożem wszystkiego może byc organiczne uszk0odzenie , takie uszkodzenia nie zawsze trzeba leczyć lekami przeciwdrgawkowymi . Na podstawie jakiego badanie stwierdzono organiczne uszkodzenie ? Bo chyba nie eeg , ja sam mam kilka wyników eeg i neurolog nie mógł uwierzyć że nie miałem drgawek nigdy, a nie miałem , po leczeniu antydepresyjnym nagle wszystko w badaniu wracało do normy , dziwne bo organicznych uszkodzeń nie sposób wyleczyć podobno . A jednak coś naprawiły . Podejrzenie było padaczki czołowo -skroniowej. Osoby leczone psychiatrycznie nie trafiają do więzienia , sa specjalne ośrodki leczące takie osoby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niechce bo jak sobie lek ustabilizuje tu na wolnosci to dam rade.jest jeszcze apelacja co mi da ze dwa miesiace czasuuuu,poco mi jakis psychiatryk tam tez bede zamkniety bylem juz 2 razy w szpitalu niechce juz

 

-- 04 paź 2011, 22:49 --

 

a pozatym jestem dysocjalny niewiem czy by chcieli takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rexetin moze wzmagac agresje , wiem , bo sam to mialem ,

koniecznie porozmawiaj o tym z lekarzem i nie przerywaj gwaltownie leczenia , nie zmieniaj samodzielnie dawek !!

I musisz sie zdecydowac , alkohol , albo leczenie , piszesz ze od wczoraj nie pijesz , tzn 2 tyg mieszalej antydepresant z alc , mam to samo za soba i wiem co sie z tym wiaze !!

Tez mam podejrzenie ADHD i sklonnosci do agresji impulsywnosci wiec wez sobie do serca --->

Jak masz problem z alkoholem , to to jest Twoj najwiekszy problem w tej chwili .

Pomysl o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojim problemem niejest alkohol tylko napoje energetyczne red bule kture odstawilem , wiem bede rozmawial o tym z lekazem ale zauwazylem tez lekką wrogosc po rexetinie troche mi sie nasilily niepokoje.... bralem 4 miesiace wczesniej tez paroksetyne ale parogen raz dziennie rano 20 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że będąc skierowanym na badanie przez biegłego , ten napisze o twoim zdrowiu psychicznym a sąd jesli zagrażasz bezpieczeństwu innych nie będzie miał wyboru i czy chcesz czy nie skieruje cię na leczenie w takim ośrodku . Sąd nie będzie zważał na to że wolisz kryminał . Człowiek chory nie jest umieszczany w więżieniu tylko jeśli jesteś dorosły w ośrodkach psychiatri sądowej .

 

-- 05 paź 2011, 19:15 --

 

W kryminale zle mozesz trafic a w osrodku nawet co tydzien na twoje skargi bedzie musiał interweniować rzecznik praw pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RObben1866

 

PRzykro mi to wszystko czytac!szczerze ci zycze by wszystko u ciebie sie znormalizowalo albo poprawilo..Napewno jest ci ciezko i nie chcesz byc agresywny a zyc normalnie i oby tak wkoncu sie stalo. Dobze ze odstawiles te red bulle bo one nie sa zdrowe a jedynie pobudzaja cos czego ty nie powinienes sobie robic. Ja naprzyklad nie moge pic nic pobudzajacego ,kawy, nic z kofeina ani zaduzo cukru bo odchodze od zmyslow...wtedy lapie mnie jakas faza i czuje sie jakbym z ciala prawie miala wyjsc. Rob wszystko tak by w przyszlosci bylo dobze..nawet jesli ma to zajac 2 lata to postaraj sie zadbac o siebie. Pomimo tej agresji, buntu , pobicia..jest w tobie ktos napewno kochany tylko narazie zchowany...

Trzymam kciuki za ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ci kicici jestes kochana,ale ja jestem tardy niemartw sie tak o mnie.Nikt mnie niewezmnie do zadnego szpitala przy bieglych powiem tylko ze mam nastruj zabuzony i ze biore leki,jakbylem na sankach to normalnie leki dostawalem odwalilem dym pod cela wzial mnie klawisz do lekaza i lekaz powiedzial ze mi sie wpieerdol nalezy, kaw sie napilem mialem lęki i pobudzenie,dysocjalni siedza w wiezieniu nikt sie zemna nie bedzie bawil a zreszta co bys nie nawymyslal to i tak biegli sa cwani i uzanaja cie za normalnego,musialebys byc naprawde chory na schizofremie albo psychoze zeby cie wzieli do szpitala , normalnie ustawiam dawke narazie biore rexetin 20mg ran rano zobaczymy jak bedzie jak po bieglych niebede czul sie jeszcze gotowy do odsiadki do sąd da mi jeszcze czas czyli odroczenie,w najgorszym wypadku jest apelacja

Jeszcze nie slyszalem zeby czlowiek z elementami postawy dysocjalnej lezal w wieziennym osrodku,w wiezieniu co 3-ci ma prawdziwą osobowosc dysocjalna,ja mam tylko postawe tak mnie zdiagnozowala psycholog pani z Krakowa i tyle wraz z zabuzeniami zachowania-nie jestem jakaś N-ką czyli niebezpiecznym wiezniem zeby sie mnie bali czy mi robili milion testów na psychike.N-ki zazwyczaj to moredcy ze szczegulnym okrucienstwem lub czlonkowie grup przestepczych.... POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wolisz garowac na sztywnej celi to Twój wybór , możesz wspomnieć biegłemu że chcesz trafić do ośrodka bo zależy ci na leczeniu i właściwej opiece tam bedziesz miał na codzien opiekę lekarską ajak będzie coś nie tak choć wątpie to od tego są rzecznicy praw pacjenta . Będziesz miał leczenie , brak wpisu w kartotece karany . Gdy powiesz że wolisz odsiadkę to sąd głupi nie jest i wywnioskuje że lejesz na leczenie i jest ci obojętne jaki dalej będziesz . Wszystko zależy ile ci grozi i czy gra warta jest świeczki bo jak pól roku to faktycznie dłużej w ośrodku leczenia dostaniesz . Jednak jeśli myślisz o leczeniu to idz się leczyć i współpracuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujek ziomku muj mam przesiedzieć dwa lata ale niechce bo bylem 2 razy w szpitalu juz , poprostu ja nie umiem regulaminu za bardzo przestrzegac biegli nie sa glupi , raz jak odjebalem numer w markecie powolani byli biegli i mi powiedzieli ze zdrowy jestem zebym sie za robote wzial haha to sa dziady - oni i tak by uznali ze jestes normalny ja juz znam te triki nie wierz w to to tylko na necie tak pisze w realu jest inaczej,a nawet jak coś to w osrodku nigdzie nie wyjdziesz jestes jak świr bo to zamkniety zaklad bedą ci ryli beret lekami takimi ze wogule nie sa do tego jak przyswirujesz to ci taka dawke dadza ze padniesz pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie świruj a o ośrodkach psychiatri sądowej nie wiesz chyba za wiele . I mylisz się jeśli uważasz że mam jakąś przeszłość bogatą . Tak to ośrodki zamknięte niczym nie odbiegające od więzienia za wyjątkiem przyczyny umieszczenia , tam masz się leczyć a nie trafiasz tam za karę . Jeśli wspólpracujesz z personelem i chcesz się leczyc to po pewnym okresie lekarze piszą opinię do sądu że możesz być leczony na wolności . Ryzyko jest takie że jeśli tam trafisz i lekarze uznają że nie nadajesz się do życia na wolności to możesz tam utknąć na długo . Tak więc dobrze to przemyśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chce im powiedziec co mnie boli i ze chce lek dopasować sobie tak zeby bylo dobrze bo depresji jakies niemam ze leze calymi dniami w lozku-chcialbym sie poczuc aktywniejszy tylko i bardziej szczesliwszy z zycia wiesz jak na mnie nie podziala rexetin to chyba wracam do dawnej amitryptyliny i amizepinu,a kryminal jak kryminal wiadomo oco chodzi

 

-- 05 paź 2011, 21:32 --

 

wiesz o tym ze jak nie dopasuje sobie leku lub nie bede gotowy do odbycia kary to sąd moze mi jeszcze dać czas na to zebym na wolności sie podleczył ;)

 

-- 05 paź 2011, 22:07 --

 

odpiszcie cos..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odsiadka cię nie ominie to może warto jednak pojść do osrodka na leczenie . Brak leczenia może doprowadzic do następnych wybryków i następnych odsiadek a tego chyba nie chcesz. Jeśli biegli uznaja że to choroba doprowadziła do konfliktów z prawem to nie powinieneś iść za kraty a do ośrodka. Jeśli masz problemy z przestrzeganiem regulaminu to w ośrodku szybko nauczą go przestrzegac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie czujesz dlaczego robisz wybryki . Człowiek gdy czuje się znakomicie wiele zniesie , ale gdy czuje się żle łatwo wpada w gniew ,a stąd prosta droga do konfliktu z prawem . Więc musisz siebie poznać a gdy poznasz będziesz wiedział czemu tak a nie inaczej postępujesz . Będziesz świadomy czemu robisz w ten sposób ,wówczas możesz wybrać , gdy wybierzesz życie takie jak dotychczas wówczas będziesz swiadomie lamał prawo a za to są kary . Oczywiście ta swiadomość nie sprawi że poczujesz się lepiej tu nie ma co się oszukiwać bedzie inaczej ale nie lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że oprócz leczenia wskazana jest socjalizacja bo żeby kogoś resocjalizować wcześniej musi być zsocjalizowany. Faktycznie oprócz leczenia wskazane jest rozgraniczenie co jest przez chorobą a co jest zwykłym brakiem wychowania i przemocą . Terapia jest i prosta i trudna . Trudna bo leki trzeba dobrać a prosta bo juz jest za stary i za cwany na edukacje i pozostaje z całą surowością konsekwentnie karać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×