Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje pozytywne cechy


DarkAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Coś zacytuję z gg i z forum..
potrafisz, potrafisz. Niczego nie ściągaj Nie rób sobie krzywdy. Nie ściągaj.Przecież , głęboko w Tobie samym są wartości pozytywne tylko sam od siepie wypisz. Jeśli nigdy nie pisałeś o sobie, masz szansę . Nie marnuj jej . Poczujesz coś pięknego w sobie, niepowtarzalnego. To uczucie może doświadczyć tylko osoba, która tak naprawdę głęboko wejdzie we własne ja.............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... chyba zacznę od tego, co jest tu już jasne:

- skromny

z tym się zgodzę, chociaż resztę słyszałem o sobie od innych ludzi i niekoniecznie się z tym zgodzę ale że słyszałem to po kilka razy od różnych osób, to może jednak? :roll:

- ambitny

- wrażliwy

- pomocny

- mądry ( :!::?::shock::?::!: )... ale coś takiego parę razy usłyszałem :roll:

- chyba czasem jeżeli ambicja popchnie to i pracowity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm trudne..bo ja chyba nie potrafię u siebie znaleźć jakiejś dobre strony;/

Ale spróbuję...

*gdy wymaga tego sytuacja lub coś jest wbrew moim przekonaniom to jestem asertywna,

*mówią, że mam "dobre serduszko", może dlatego, że:

ustępuję miejsca starszym ludziom :) i nie potrafię przejść obojętnie wobec ludzkiej krzywdy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co? pomysly wam sie skonczyly? jes tu wielu wspaniałych ludzi, cieplych, pomocnych... odzywajcie sie i pochwalcie jacy jestescie...

uwazam, ze my nerwicowcy potrafimy byc ogromnym wsparciem dla innych, o wiele wiecej rozumiemy, potrafimy sluchac i nie smiejemy sie z problemow innych. to tez jest nasz zaleta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam, ze my nerwicowcy potrafimy byc ogromnym wsparciem dla innych

Myślę, że masz dużo racji. Widać tu na Forum jak i w życiu. Chyba to, że staram się zawsze doradzić czy choćby kogoś wysłuchać to bardzo ważna cecha. Czasem aż się zastanawiam jakim prawem mówię innym ludziom jak rozwiązywać ich problemy skoro sam własnych nie umiem rozwiązać.

pochwalcie jacy jestescie

Mam swoją mądrość życiową, jakieś zasady, umiem słuchać i rozmawiać, staram się doradzać. Walczę o to, być czuć się godnie i o szacunek. Lubię pomagać ludziom z ich problemami.

Ale także kilka brzydkich cech, ale chyba nie o tym trzeba w tym temacie wspominać (oprócz tego jestem szpetny ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ... nie wiem jakie mam cechy pozytywne chyba tylko to ze kocham zwierzeta..... e tam nie mam pozytywnych cech!

Jovita dodaj jeszcze że jesteś fajną,sympatyczną,mądrą,wrażliwą osobą

 

No to teraz ja...ekhm no więc tak...kuurcze bardzo trudno mi się to mówi ale...jestem dobry,wrazliwy,mądry,uprzejmy,serdeczny,miły,empatyczny

 

Kurcze mam nadzieje że zaraz nie skasuję tego co napisałem<,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita dodaj jeszcze że jesteś fajną,sympatyczną,mądrą,wrażliwą osobą

 

dziekuje ;););)

 

 

No to teraz ja...ekhm no więc tak...kuurcze bardzo trudno mi się to mówi ale...jestem dobry,wrazliwy,mądry,uprzejmy,serdeczny,miły,empatyczny

 

cala prawda o tobie, czytalam czesto twoje posty i z pewnoscia jestes madrym i wrazliwym czlowiekiem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOJE POZYTYWNE CECHY:

1. jestem wesoła

2. jestem impulsywna

3. jestem romantyczna

4. jestem miła,

5. sympatyczna,

6. tolerancyjna,

7. kulturalna,

8. cierpliwa,

9. poważna,

10. dokładna,

11. staranna,

12. uczciwa,

13. rozsądna,

14. bystra,

15. mądra,

16. dowcipna,

17. błyskotliwa,

18. szybka,

19. pomysłowa,

20. opanowana,

21. wrażliwa,

22. oryginalna,

23. potrafię słuchać,

24. jestem opiekuńcza dla zwierząt,

25. staję w obronie słabszych,

26. lubię pomagać,

27. nie obgaduje ludzi za ich plecami,

28. jestem dobrym przyjacielem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może i ja się podzielę tym, co we mnie dobre.

Otóż ja jestem otwarta na odmienne od moich typy osobowości, mam umysł wolny od stereotypowego myślenia, jestem otwarta na doświadczenia, jestem kreatywna, autentyczna, asertywna, mam silną wolę i nie ulegam wpływom, nie oceniam ludzi, tylko ich zachowania, jestem refleksyjna i potrafię tworzyć poezję, umiem mówić wprost o uczuciach i nie owijam w bawełnę (kiedy ktos pyta mnie co się stało, nie odpowiadam, że "nic", tylko mówię co jest na rzeczy), jestem zaradna, umiem zmotywować do działania, potrafię przyznać się do błędu, z łatwością się uczę, nie unikam, a kiedy odchodzę- wyjaśniam dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×