Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(


Alexandra

Rekomendowane odpowiedzi

Haniuszka, mam to samo. Najgorsze u mnie jest gadanie rodziny czy znajomych typu "no masz w końcu kogoś?'

chciałabym wtedy zapaść się pod ziemię albo cofnąć się chociaż o kilka lat życia. Staram się nie oceniać życia innych, dlaczego oni oceniają a raczej krytykują moje? :why:

Do du.... z takim życiem!

 

 

A ja bym odpowiedziała a Ty mozesz w końcu przestać wtykać nos w cudze sprawy . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sam, powyżej 30-stki...Dopiero się obudziłem że kogoś bym może chciał. Co zrobić jak wszystko co się rusza i nie straszy a i mnie się podoba, pozajmowane? Na każdym kroku depresyjny w dupe dostaje. Kobiety mają jednak łatwiej. Odsiewają plewy i dawaj. A my co, pozostaje Renia Rączkowska... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune - może masz rację...Ale najśmieszniejsze jest to, że na ziemi żyją miliardy ludzi sparowanych, miliardy stosunków seksualnych na miesiąc, najprostsza rzecz pod słońcem - a dla mnie to jak wyprawa na księżyc. Nie wiem czy bardziej śmiać się czy płakać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kored, carlosbueno,

miliardy bylejakich stosunków co noc...miliardy rozczarowan, frustracji, zdrad..... :(

w życiu nic nie jest aż tak proste jak sie wydaje na pierwszy rzut oka ....

 

dobry sex jest jak wyprawa w kosmos .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem jakimś błędem ewolucyjnym raz że nie zaspakajam podst. potrzeb fizjologicznych no i gatunku nie przedłużam. Przez takich jak ja grozi Polsce katastrofa demograficzna

 

-- 08 lip 2011, 23:22 --

 

Może unia europejska ma fundusze na pomoc ludziom takim jak ja wykluczonym społecznie. Powinni mi jakaś kobietę przydzielić i fundusze na jej utrzymanie dac rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dobry sex jest jak wyprawa w kosmos .... ;)

 

Ja to najpierw bym chciał się chociaż przytulic do jakiejs

 

-- 08 lip 2011, 23:29 --

 

Właśnie że nie ok grozi nam znikniecie białej rasy na rzecz czarnej, żółtej i arabów.

 

Seks jest traktowany jako potrzeba fizjologiczna o ile mnie pamięć nie myli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a przytulanie to nie jest potrzeba fizjologiczna tylko emocjonalna...

no z tą unią to pojechałeś....zwłaszcza z tymi srodkami na utrzymanie PRZYDZIELONEJ kobiety.... :brawo:

a co by było jakby ci sie nie spodobała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune - nie bierzesz pod uwagę męskiego punktu widzenia. Ja wiem że kobiety potrzebują w seksie czegoś więcej, łechtaczka jest organem znacznie bardziej unerwionym niż męski penis. Kobietę trzeba umieć rozbudzić ;-) Faceci są prostsi - każdy stosunek zakończony wytryskiem jest udany :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kored, to chyba nie jest męski punkt widzenia...skoro sie uprawia sex razem to ma sie WSPÓLNY punkt widzenia....skoro masz tylko swój wlasny....no to masz juz sposób na udane i szybkie stosunki :shock:

 

carlosbueno, przy ssri chyba nie ma z tym problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może unia europejska ma fundusze na pomoc ludziom takim jak ja wykluczonym społecznie. Powinni mi jakaś kobietę przydzielić i fundusze na jej utrzymanie dac rzecz jasna.
lepiej się cieszmy, że podatku kawalerskiego nie musimy płacić :)

 

własnie! Było kiedys po wojnie "bykowe" ha ha

 

Panowie,nie marudzić na forum tylko do czynu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×