Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix,

ahh sól do kąpieli, świece, też uwielbiam taki relaks. Jeszcze muzyka i można odpłynąć. :)

ja byłam dziś na komisji orzeczenia o niepełnosprawności ze względu na problemy z kolanami. jak zwykle lekarze niezbyt ogarnięci i zainteresowani. Przyniosłam stos dokumentów, ale co z tego jak nawet w nie nie zajrzał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Byłam na tej rozmowie o pracę, ale nie jestem zadowolona. Oczywiście trochę co innego niż w ogłoszeniu (czy naprawdę nie można tych ogłoszeń pisać jasno?), strasznie niska stawka godzinowa, rozmowa bezpłciowa, mało konkretne pytania, takie pitu pitu.

Teraz kawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko się naczekałam w kolejce, ale mi zależy, żeby pracę sobie znaleźć jakąś odpowiednią do moich możliwości. teraz sporo jest stanowisk gdzie wymagają orzeczenia.

 

girl anachronism,

czyli mocno się rozczarowałaś. zazwyczaj w ogłoszeniach koloryzują. a w jakim charakterze praca?

 

-- 24 sty 2012, 12:42 --

 

siedem_zapalek,

ja niestety Ci nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism,

czyli mocno się rozczarowałaś. zazwyczaj w ogłoszeniach koloryzują. a w jakim charakterze praca?

Praca w internetowym sklepie zoologicznym (z którego notabene sama zamawiam dla moich kotów ;) ), miała być obsługa klienta, więc spodziewałam się czegoś przy zamówieniach, a okazało się to pozyskiwaniem klientów biznesowych (gabinety weterynaryjne, sklepy "stacjonarne"), czyli sprzedaż :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×