Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

z innych takich dziwactw to nie lubię bardzo gdy ktoś patrzy mi na ręce gdy coś robię. Wtedy mam wrażenie, że za chwilę mnie skrytykuje i wtedy zaczynają się trząść.

Piąteczka! Jednak gdy mi przyjdzie coś zrobić przy ludziach, cała zaczynam się telepać. Coś okrutnego.

mam zasłonięte rolety w pokoju(na szczęście przepuszczają światło) bo mam wrażenie, że ktoś mnie obserwuje.

Też za dnia siedzę przy zasłoniętych, ale w nocy muszę wpuścić trochę światła. Gdy jest całkowicie ciemno, zasnąć nie mogę. A kiedyś denerwował mnie każdy promyczek wdzierający się do pokoju i uniemożliwiał sen...

Jak człowiek się zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja chciałabym się ogarnąć do września, bo nowa szkoła, codzienne spotykanie osoby, która namąciła w moim życiu najwięcej... A Gdańsk musi na mnie poczekać jeszcze 3 lata.

Ale Ty... Badaj tam teren i zdawaj relacje! :mrgreen::mrgreen:

 

Kurczę, a ja mam dwa tygodnie do następnego spotkania z pedagogiem, które pewno i tak nic nie da... :roll: Kobieta za mało wie, a nie umiem się przełamać i powiedzieć o paru sprawach, właśnie tych najważniejszych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NewYork,

myślę, że dobrze CI to zrobi... też tego bardzo potrzebuję. ja żałuję, że tak późno się podjełam leczenia, ale jak to się mówi nigdy nie jest za późno.

 

Vett,

pewnie! będzie dobrze. I hope so.

 

Wiesz co, moja pierwsza i jak na razie jedyna wizyta u psychiatry też była ogromnie stresująca. z tym, że on głownie skupiał się na objawach typu duszności, lęki, a nie zagłębiał się dalej.

Ale nie bój się, choć nie będzie łatwo to pomyśl, że może pomóc.

 

-- 22 sty 2012, 20:28 --

 

Dziękuję za "rozmowę" Fajnie, że jesteście. Wzięłam tabletkę, obejrzę film i mam nadzieję, że uda mi się zasnąć, bo od rana czeka mnie załatwianie papierkowych spraw.

 

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, mam taką nadzieję, że jak tylko kogoś znajdę, umówię się i pójdę, życie ruszy z kopyta. Tylko pierw trzeba znaleźć kogoś, uświadomić rodziców, że ich dziecko ma problem, namówić ich na wizykę... :roll:

 

BTW. znalazłam coś http://kwejk.pl/obrazek/858859/te%C5%BC,tak,masz,?.html :D

 

-- 22 sty 2012, 20:30 --

 

Dobranoc, slow motion!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, a bardzo ciekawe 39 st temperatury, na szczęście moje trochę spadła bo ja nie potrafię się z taką nawet podnieść.. Ja sobie narzekam na świat i mój nieszczęsny los, takie życie,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, a ja się cieszę bo mi angielski najlepiej idzie :D Później.. składam do drugiego i trzeciego w rankingu liceum to potem albo pedagogika albo muzyczne a jak się nie dostanę to odzieżówka.

 

-- 22 sty 2012, 22:01 --

 

żegnam :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×