Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Luktar, nie ma to jak twoje opowieści o ex-chłopakach. :P

 

Ja mam taką już trochę zżółkniętą pralkę. Może kiedyś nauczę się ją obsługiwać.

Ja nie mam pojęcia jak się obsługuje pralkę i nie mam zamiaru zgłębiać tej tajemnej wiedzy. Jest w niej szufladka i trzy przegródki, nie wiem po co aż trzy, więc żel do prania leję po trochu do każdej z nich i jeszcze trochę do bębna. Potem odpalam program "bawełna" i jazda.

Jak głosi jedno z praw Murphy'ego; "Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest to głupie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, niestety nie mam u kogo zostać. W tej zapyziałej Golinie jedyne wyjście jest do sklepu albo do babci. Zdziwiłbym się jakby mieszkały tu jakieś fajne dziewczyny. W sumie jedna mi się podobała w gimnazjum, ale już zapomniałem o tym.

 

o,to lipa,ale u mnie możesz posiedzieć w kuchnii.jest całkiem przyjemnie,choć nie ma dziewczyn.za to jest piwko i kot-okazjonalnie,znaczy że okazuje się czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, to jakiś czas temu napisałem w podpisie. Zacząłem wykonywać obowiązki domowe, przez co nie ściągam na siebie złości mamy. Chodzi ogólnie o praktyczne umiejętności. Zaczęło się od tego, że zrobiłem dzień bez komputera. Żeby wypełnić czas zacząłem sprzątać w domu i jakoś tak się zaczęło.

 

Tiber_Septim, ja nawet nie wiem jaki program włączyć. Moją zmorą jest też piec od centralnego ogrzewania, bo nie mogę rozpalić nigdy drewna na węglu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym został na noc u jakiejś dziewczyny z jędrną piersią, w sumie to nie musimy się znać jakoś mocno co nie

 

-- 10 mar 2014, 03:18 --

 

jak mnie wkurwia, że mam jakąś złowieszczą kanapę w pokoju, jak tylko usiądę to wszelkie chęci idą w pizdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×