Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

deader, no na początku nawet ujdzie, zacząłem myśleć, a później to czym chyba dla mnie jest ten cały dubstep, to pompastyczne elektroniczne uj wie co i aż mi uszy krwawią, nos i anus jednocześnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż mi uszy krwawią, nos i anus jednocześnie :(

Ja generalnie dubstepu nie sucham, w oógle elektronika to nie moja bajka, ale ze wszystkich odmian nie-żywego grania chyba mnie on wyjątkowo mało wkurza, jak dla mnie - taki elektroniczny odpowiednik death metalu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki elektroniczny odpowiednik death metalu :twisted:

Tiaaa...wierzę, że jakbym sobie wsadził w dupę różne końcówki o różnych wyciętych wzorach itp. i zjadł uprzednio kocioł fasoli to tworzyłbym dźwięk najbliższy dubstepowi :mrgreen:

 

Luktar Seronil za nic Ci nie pomoże doraźnie od pierwszych dawek, od 2 tyg. wzwyż to może, o ile w ogóle, mi nic nie dał (w sensie fluoksetyna) przez 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, brałam Seronil i wiem, że się długo rozkręca. Może powinnam mieć coś doraźnego? Nie chcę znów brać regularnie tabsy.

Generalnie mam tak, że dziś pojawiły się znów myśli samobójcze, nie mam siły, tylko bym leżała. Głowy mi się umyć nie chce porządnie ani ciała. Coś bym mogła na to doraźnie brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, od 24 stycznia , biorę , 20 mg raz dziennie , czuje się normalnie , jedynymi skutkami ubocznymi były mocne zawroty głowy prze dwa tygodnie , ale ustały i dół wielkości rowu Mariańskiego który trwa do dnia dzisiejszego ..

podobno Seronil rozkręca sie po jakimś czasie , ale cholera go tam wie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, czyli właściwie czego słuchasz ?

Metal, metal i jeszcze trochę metalu ;) Generalnie mocną muzę wykonywaną przez ludzi (w liczbie mnogiej, preferowane) na tradycyjnych instrumantach.

 

Nie znoszę: reggae, hip-hopu i discopolo :D

 

A tak BTW od roku jem Seronil i jestem zadowolony :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, a to króciutko. Pamiętam że po Seronilu tej samej dawce schudłam 8-10 kg bo nie mogłam patrzeć na jedzenie. Później zaczęła się jazda z żołądkiem. On jest w kapsułkach i bardzo często zaczęłam mieć po nim mega zgagę. Myślałam że mi rure wypali. Bałam się że dostane jakiś wrzodów. No a później się rozstyłam po dostałam niedoczynności tarczycy. Niektórzy lekarze twierdzą, że to od antydepresantów. Chyba już wolę wahania nastroju niż kolejne choroby autoimmunologiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, Zgage mam raz na jakiś czas , nie wiem po cholerę On mi to przepisał , jak ma nerwice lękową :bezradny:

Nie chudnę i nie tyje na całe szczęście .. ;)

 

-- 11 mar 2014, 18:39 --

 

Kestrel, depy , prochów jako takich nie brałam , ale wszystko przede mną :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×