Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

deader, nowina. Obroniłam dyplom mgr na 5 a w przyszłym tyg mam rozmowę o pracę. No i w domu staram się być grzeczna. Co Ty na to? :)

Yyy... gratulacje? :D Żeby było śmieszniej jak czytałem posta to akurat wyjmowałem śmieci z kieszeni i między innymi była tam zakoszona z pracy wizytówka jakiegoś ksiedza, zakoszona dla beki bo koles ma na wizytówce cytat:

 

"Życie bez wystarczającej ilości pracy i działania narażone jest na różnorakie duchowe niebezpieczeństwa"

 

Tak więc pracujcie, działajcie, bo szatan was dopadnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Życie bez wystarczającej ilości pracy i działania narażone jest na różnorakie duchowe niebezpieczeństwa"

 

Tak więc pracujcie, działajcie, bo szatan was dopadnie :twisted:

Ja pierdoleee...to wszystko jasne. Masz nr do niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz momencik, w takim razie gość musi być już sam prawą ręką szatana, tyle co on się naopierdalał na plebanii i pobajdurzył na kazaniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki.

deader, to była dygresja, informacja do tego jak kazałeś mi stanąć do pionu, wziąć się za robotę.

Wow, to musiało być zanim cynizm wrócił mi do normalnego poziomu :twisted: No ale tak czy siak dobrze że się udało ;)

 

Ja pierdoleee...to wszystko jasne. Masz nr do niego?

Do szatana czy do księdza? :P

 

ale zaraz momencik, w takim razie gość musi być już sam prawą ręką szatana, tyle co on się naopierdalał na plebanii i pobajdurzył na kazaniach...

Diabli wiedzą :P

 

deader, Nie nie,ona już się zaprzedała szatanowi jako najwierniejsza ladacznica.

Ale Bóg nas ocali D: !

No to powinno być jej całkiem dobrze i w ogóle powinna bekac piorunami, a nie - z wariatami siedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×