Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tak leniwy, że nie chce mi się nawet obejrzeć TWD, za dużo patrzenia, więc po prostu sobie poleżę

 

-- 12 mar 2014, 01:50 --

 

i posłucham kapeli z Libanu gdzie za granie metalu masz uja w dupę i głowę do kosza za satanizm, jak dobrze jest żyć w Polsce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, ja nawet nie wiem co to, musiałem spr ;) nasennie brałem tylko trazodon i byłem po tym całą dobę albo do wieczora śnięty, a przez pierwsze dni miałem tak ładnie podkrążone na sino oczy jakbym walił wódę bez snu przez min. 3 dni ;] i jeszcze jakiś zatkany nos albo bolące gardło, nie tykam już tego chyba żeby...mi kiedyś jakieś ssri położyło na łopatki ptaka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to raczej zniknie szybko przy dalszym braniu, no chyba, że wybierasz się na randkę jutro lub pojutrze :) Buka wspominał tu kiedyś o jakimś przystojnym marynarzu, ale ja tam mu nie wierzę, w końcu normalny on nie jest, a w dodatku ma kota, i nie wiadomo co z nim tam robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, nie wybieram sie na zadne randewous. Buka uslyszal o marynarzu jakas wzmianke i juz nadbudowal historyjke jak z harlekina. Poza tym marynarz jest teraz na statku a na piwo pojde z nim za dwa miesiace.

Moze zejdzie to gowno ze mnie do piatku. Jade do stolycy na wystawe moich znajomych. Jak zobacza zem taka marna to mi wina nie pozwola wypic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie boisz się, no chyba, że masz mocną głowę, podobno jak marynarz schodzi na ląd to przyrost naturalny idzie w górę o parę procent rok później ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×