Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, panika przy przechodzeniu przez ulicę? Wszystko można sobie wytrenować. Do treningu w przezwyciężaniu tego typu lęków najlepsze wydają się ulice Damaszku. Na początku trzeba zapomnieć o tym, że gdziekolwiek są pasy dla pieszych i cokolwiek porusza się zgodnie z jakimiś zasadami ruchu drogowego. Stałem kiedyś dobre 20 minut z zamiarem sforsowania trudnego do opisania kotła i pewnie stałbym jeszcze długo, gdybym nie spostrzegł jak 5-letnie dziecko przeprowadza przez ulicę drugie - 2 letnie. Zamykamy oczy i iiiiiidzieeeemy! Słuchawki na uszach też się przydają, bo eliminują skutecznie stres związany z rykiem klaksonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, ja nie jestem taka odważna jak Pan, żeby od razu wrzucać mnie na głęboką wodę. ulice Damaszku? :shock: o nie nie, dziękuję. Małymi kroczkami wolę. :smile:

 

-- 30 sty 2012, 19:45 --

 

Core,

Witam. Niestety trzeba mieć kontakty, super hiper wykształcenie lub być cwanym.

 

-- 30 sty 2012, 19:59 --

 

[videoyoutube=0cNUq6Jvnyk&feature=related][/videoyoutube]

 

piękne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anielica, wkładaj ciepłe majtki, bo rzeczywiście dość zimno. Ja trzy dni nosa z domu nie wychylałem, ale dziś też będę musiał się ruszyć, bo mi się pusto w lodówce zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, mnie się wydaje, że to wyszło przypadkiem, bo oni chyba tu jakichś informacji szukali no i wpadli na mnie ;) ale ja nie chcę, żeby mnie ktoś czytał :mrgreen: jakieś plany na dzisiaj, Julio? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×