Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, nie, jak brat sobie zrobi to już nie będę miała żadnych powodów by nie krzyczeć :mrgreen: hawajką koszulę i dzwony :mrgreen: ale powiedział brat, że lew jest podobny do brata :P

 

-- 22 lut 2013, 15:34 --

 

anonus, a wyglądam Ci na kogoś kogo wzruszają umierający ludzie? zresztą ja Ci nie zabraniam jeść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie, jak brat sobie zrobi to już nie będę miała żadnych powodów by nie krzyczeć :mrgreen: hawajką koszulę i dzwony :mrgreen: ale powiedział brat, że lew jest podobny do brata :P

 

-- 22 lut 2013, 15:34 --

 

anonus, a wyglądam Ci na kogoś kogo wzruszają umierający ludzie? zresztą ja Ci nie zabraniam jeść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, przez te afro , to nawet nie będę słyszał siostry :P hawajską koszule , dzwony i jakieś klapki nawet w zimę będę w nich wychodził na spacer z lwem :D no tak , ale ja nie wyglądam grożnie , a on tak :P

anonus, próbuj , mi się nie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, przez te afro , to nawet nie będę słyszał siostry :P hawajską koszule , dzwony i jakieś klapki nawet w zimę będę w nich wychodził na spacer z lwem :D no tak , ale ja nie wyglądam grożnie , a on tak :P

anonus, próbuj , mi się nie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×