Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyraź siebie poprzez obrazek.


Korba

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, Nie masz pojęcia, jak czasami potrzebuję, by ktoś mnie za rękę złapał...

Wiem doskonale jak to jest, ale z drugiej strony... mam też świadomość jak trudno pomagać innym w sytuacji, kiedy własne "zadowolenie z życia" jest zaledwie mogącą się w każdym momencie rozsypać fasadą... Ludzie obserwują człowieka na co dzień i często nie zdają sobie nawet sprawy z tego w jak fatalnym znajduje się on stanie... Pomimo że pozory wydają się sugerować coś zupełnie odwrotnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, żebyś wiedział. Przy zjeździe z mani czułam się jak żywy trup, ludzie jeszcze tego nie zauważyli, bo byłam na imprezie i było zajebiście a ja już myślałam o tym, by się po prostu na ich oczach zabić z tego napięcia... :( A dla nich byłam świetnie bawiącą się, może trochę zbyt energiczną i trochę pijaną dziewczyną.

 

Dzisiaj tak:

zakapturzona.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika :!::!::!:;)

 

-- 13 lis 2011, 01:57 --

 

A nie da rady tego powiększyć??? :105:

 

-- 13 lis 2011, 03:07 --

 

Alienated, żebyś wiedział. Przy zjeździe z mani czułam się jak żywy trup, ludzie jeszcze tego nie zauważyli, bo byłam na imprezie i było zajebiście a ja już myślałam o tym, by się po prostu na ich oczach zabić z tego napięcia... :( A dla nich byłam świetnie bawiącą się, może trochę zbyt energiczną i trochę pijaną dziewczyną.

 

Dzisiaj tak:

zakapturzona.jpg

Panna Zdruzgotana! jakaś zbieżność??? ;)

[videoyoutube=rOrjZugZu6c&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×