Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem

 

Chcialabym wszystki zlotowiczon podziękować za wspaniale spędzone chwile i bardzo,bardzo dziękuje za miłe przyjęcie czego najbardziej się obawailam,a wiele to dla mnie znaczy :**:***

 

Wszytkich nieobecnych zachęcam na następny i tylko żałujcie :mrgreen::pirate: .Macie ode mnie osobiście kopa w tyłek bo nie miałam okazji Was poznać w realu i bardzo ubolewam :why: WAŻNE! Nie dotyczy tych kórzy nie mogli to ode mnie buziaki i oby się udalo w przyszłości.

 

Już za Wami tęsknie. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, ale za krótko, żeby wypić ten cały alkohol, który mieliśmy :mrgreen: . Swoją drogą ciekawe, co z zapasami, które zostały, zrobiła reszta grupy po naszym odjeździe :P ? Na pewno nie zapomnę tego, jak bigfish włamywał się po swojego netbook'a do pewnego pokoju ;) , i jak musieliśmy dobijać się do naszego domku :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, ale za krótko, żeby wypić ten cały alkohol, który mieliśmy :mrgreen: . Swoją drogą ciekawe, co z zapasami, które zostały, zrobiła reszta grupy po naszym odjeździe :P ? Na pewno nie zapomnę tego, jak bigfish włamywał się po swojego netbook'a do pewnego pokoju ;) , i jak musieliśmy dobijać się do naszego domku :lol: .

:mrgreen:

ja też wam nie zapomnę że nam przeszkodziliście :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×