Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

cisza , ja , kawa, deszcz.... sama

spokój i brak bólu, który znowu odczułam przez innych ludzi bo chcialam sie przełamać... samotnosc wygrywa jednak...

no i papierosy

 

Lubię ten stan

Rozkoszne sam na sam

Cisza i ja

Cisza, ja i czas

Udaję, że świat zamyka się

W tych czterech ścianach, a za nimi pustka

 

Kawa i ja

Papierosy, kawa, ja

Nie ma kumpli nie ma nieprzyjaciół

Nie licząc dwudziestu w paczce papierosów

 

 

tylko jak pokochać pustkę i samotność ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisząc post dokładnie miałam w głowie tą piosenke...

eshh Nosowska tak czesto przelewa na papier to co czuje często, chyba bym sie z nia dobrze dogadała...

 

ja poznałam wady i zalety bycia w towarzystwie i bycia w samotnosci , porównując plusy i minusy z mojej perspektywy samotnosc ma wiecej plusów jednak i mimo, że ktoś mi powie " jestes mloda, glupia, bla bla... jeszcze kogos poznasz i jeszcze ci sie zmieni wszystko" - ja wole byc sama pomimo tego co "trace" bo jak można stracic po raz drugi to co sie miało i nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jak u niektórych samotność jest z wyboru to nie jest taka zła, ale jak próbuje się i nie potrafi jej przełamać to jest beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Ale niektórzy jakoś przyzwyczajają się do niej, może temu że wiedzą że jak będą chcieli ją przerwać to wystarczy zmienić nastawienie, a ja zawsze byłem słaby w nawiązywaniu relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

link nie wchodzi..

w związku z tym

 

inny link:

 

http://chomikuj.pl/indirzasty

i tu od razu plik :

 

Capture_20120725.wmv

 

utwór został nagrany specjalnie dla pewnego Piotrka, ale jeśli komuś ta piosenka przyniesie nadzieję i ukojenie, będę szczęśliwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax-3, Chodzi mi o to ,że jeśli jesteś na tyle zdesperowany by płacić ludziom za spotkania, to jednak strasznie pragniesz towarzystwa, a tu piszesz ,że ludzie Cię nie obchodzą i masz ich gdzieś.

 

Tak, ale niestety stać mnie jedynie na ludzi mówiąc delikatnie z "marginesu", a to jeszcze bardziej wciąga mnie w bagno, bo to ja dźwigam cały ciężar za tych ludzi, chcę by ktoś tym razem za mnie podźwigał, ale rozumiem że nikomu się nie chce, dlatego mam już dosyć emocjonalnego dawania dupy innym, mam już dosyć takiego rzygania na mnie, no ale czemu się dziwić, takich przyciągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax-3, Widocznie jest w Tobie coś odpychającego. Wybacz szczerość, ale chyba o to tu chodzi. Wiem z własnego doświadczenia również, że wielu ludzi stąd nawiązuje kontakty, spotyka się i na pewno nikt nikomu za to nie płaci.

 

Pewnie tak, jestem widać zbyt brutalny w swej szczerości.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem widać zbyt brutalny w swej szczerości.

a co ma do tego szczerosc? :roll:

 

-- 30 lip 2012, 22:03 --

 

dlatego mam już dosyć emocjonalnego dawania dupy innym, mam już dosyć takiego rzygania na mnie, no ale czemu się dziwić, takich przyciągam.

przyciagasz podobnych sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax-3, Mam wrażenie ,że za przeproszeniem pieprzysz jak potłuczony. Niedawno pisałeś ,że zapłacisz za spotkanie.

 

tak, spotkałem się, ale to był żywy trup - zombie.

niestety w kwocie do 20zł są tylko takie egzemplarze.

 

Jeden z najlepszych postów tego forum ever. :mrgreen:

W sumie to, mimo posiadania drugiej połówki, strasznie brakuje mi ludzi, bo znajomych ma 0 (słownie: zero), ale nie mam nawet tych 20 złotych, żeby komuś zapłacić za towarzystwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, nawet gdybyś tych dwadzieścia złotych miał, sugerowałbym jednak wydać na bardziej szczytne cele :mrgreen:

 

Szukałem info w google, ale przy obecnej sytuacji rynkowej nikt już nie robi loda za 20 złoty. :roll::shock::mrgreen:

 

-- 01 sie 2012, 21:21 --

 

kornelia_lilia, jakoś nie potrafię nawiązywać znajomości w tzw. realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×