Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

czy trzeba brac te tabletki ?ja z nerwica mam do czynienia od lat dwa razy brałam leki i czułam sie super oprócz tego ze przytyłam z 20 kg a o seksie nie bede pisac nie hce brac leków nie biore juz z poł roku od dwoch tygdni leki wrocily a ja walcze zeby nie brac tych leków zadnch ale boje sie ze nie dam rady wczoraj mialam silny atak jechalam samochodem z mezem autostrada jak sobie pomysalam ze nie mam gdzie zjechac a ni niemozna zawrocic dostalam szału suchosc w ustach myslalam ze sie udusze ta choroba to najgorsze co moze spotkac kogos w zyciu nie zycze tego nikomu pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie wkurza jak ktos mnie zablokuje co to komu przeszkadza ze sobie gadamy

Nic nie przeszkadza. Zapraszam do Shoutboxa - jest na dole strony głównej forum. Forum ma również swój czat - zaproś kogo chcesz i gadaj. Rozejrzyj się po forum co do czego jest a dopiero potem rzucaj pretensjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co 4 tygodnie 1/2 tabletki czyli jakieś 25 mg i nadal biorę. W przysłość z Boską pomocą bedę Psychiatra a więc biorę nadal bo czasem być może to jest uśpione i czeka na atak ale czasem odstawiam na 2 dni i jest ok

Ale to jest nerwica więc trzeba uważać bo to podstępna kobitka jest :D:D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Substancją czynną preparatu Asentra jest sertralina, należąca do grupy leków przeciwdepresyjnych hamujących wybiórczo wychwyt zwrotny serotoniny w komórkach nerwowych mózgu.

Wskazania

 

Sertralina wskazana jest w leczeniu:

 

* zaburzeń depresyjnych, w tym depresji z towarzyszącymi objawami lęku,

* zaburzeń obsesyjno – kompulsyjnych,

* lęku napadowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samanta heh nom cwana ta kobitka jest okropnie ale jak to kiedyś powiedziałem jeśli samemu dałeś sie oszukać wmawiając sobie choroby itp to ja można tak samo oszukać ona jest sama a my mamy przyjaciół znajomych rodzinę chłopaka dziewczynę

 

rojkowa a czemu by nie na forum jak ci wygodniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a to ciekawe... mnie 50 mg asentry dziennie wyciagnelo z pierwszej nerwicy i to zupelnie... potem w zeszlym roku pierwszy nawrot, dzieki asentrze znow stanelam na nogach az do teraz... tzn. ogolnie wydaje mi sie, ze jest to tylkomoja wina, bo znow zaczelam intensywnie myslec... niepotrzebnie...

 

druga opcja to, ze moj organizm sie przyzwyczail i moze powinnam brac wiecej np. o cwiartke?? ide jutro do psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×