Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ej człowieku ? nie cieszysz się ze zdanego eksamu?Niewierzę....

Pomysl w ten sposób ,samotnośc nie trwa wiecznie , wierzę w to że ktos o takim serduchu jak TY niebędzie wiecznie sam.Zobaczysz ,w końcu szczęście się do Ciebie uśmiechnie (co ja mówię -Ty masz szczęście),ale wierzę w to że niebawem znajdzie się u Twego boku ktoś z kim bedziesz mógł dzielic wszystkie swoje radości a nawet smutki ,bo tych niestety nigdy niebrakuje.

Głowa do góry i proszę mi tu niepłakac ;)

Mam nadzieję że nadrobisz dwoma uśmieszkami ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ona jedyna na tym świecie ma kogoś... ale niejedna jeszcze jest samotnym sercem... chłopie nie dołuj się, myślę, że trafisz w końcu na jedno z tych samotnych serc. Ja mam taką nadzieję i co do Ciebie i do siebie, bo mam to samo strapienie co ty... nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdałem egzamin z biomedyki,ale jest mi smutno.....kolejny dzień walki z samotnością..... Crying or Very sad

YUPI YUPI YEY :mrgreen: Gratulacje!!!! To co? Oblewamy??? :mrgreen:

A co do samotności, to przecież wiesz, że to nie prawda :roll: Chyba nie chcesz, żeby Ci którzy tutaj Cie polubili, zmienili zdanie bo ich pomijasz :evil: No, to chyba wszystko jasne :mrgreen:

 

I jeszcze...

WSZYSTKIM KOBIETKOM ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

 

P.S. Choć raz bądź szarmancki powstrzymaj skok w bok Bo dzisiaj Dzień Kobiet - ty masz cały rok :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samotności, to przecież wiesz, że to nie prawda Rolling Eyes[/quote

Eee no wlaśnie....mam Was!!!!.....ludzi którzy zawsze potrafią pomóc,wesprzeć mnie w trudnych chwilach.....więc co ja tu gadam o samotności :D

WSZYSTKIM KOBIETOM ŻYCZE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w troche lepszym nastroju,zastanawiam się co może innym ludziom we mnie nie pasować ale robie to na luzie :D

Jak już wcześniej pisałem nie jestem samotny bo mam Was....tylko chce żeby ktoś mnie pokochał jak kobieta mężczyzne i mam nadzieje że tak kiedyś będzie....chociaż to graniczy z cudem.....W każdym razie nie moge się czuć samotny bo wiem,że mam tutaj przyjaciół :smile:

Dzisiaj nic nie mam do roboty to moge sobie siedzieć na forum ile chce :D

Nadrabiam zaległości w uśmieszkach :D:D:D:D:D

Kobiety moje drogie napiszcie jak wam mija ten dzień!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,zastanawiam się co może innym ludziom we mnie nie pasować

złe myślenie

 

nie jestem samotny bo mam Was.

dobre myślenie

 

mam nadzieje że tak kiedyś będzie

dobre myślenie

 

chociaż to graniczy z cudem

złe myślenie :!:

 

Dzisiaj nic nie mam do roboty to moge sobie siedzieć na forum ile chce

ja też!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

 

A dzień mija godzina za godziną w ciszy przestronnego domu. Jedyne odgłosy jakie dochodzą to śpiew ptaków i chrapanie psa :roll:

No są jeszcze zapachy - jabłko z cynamonem z kuchni i konwalia z wazonu na stole :mrgreen:

Uwielbiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzień mija dobrze od jakiś kilkunastu minut :D

Darek dzięki za życzenia ;)

U mnie jedyne co slychać to wiertara sąsiada za ścianą :D ale jakoś to przetrzymuje..urok posiadania sąsiadow w tak wielkim wieżowcu.. :D

Poza tym siedze i czytam Was..

Co do konwalii to..hm..podzielam zdanie Atkii ..uwielbiam go ;)

Miłego Dnia do uslyszenia ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:19 pm ]

..i bzu.. :D zapomnialam dodać że bez też mi sie podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jabłko z cynamonem z kuchni i konwalia z wazonu na stole Mr. Green

Uwielbiam te zapachy!!!!

 

U mnie jedyne co slychać to wiertara sąsiada za ścianą Very Happy ale jakoś to przetrzymuje..urok posiadania sąsiadow w tak wielkim wieżowcu.. Very Happy

Też znam urok posiadania sąsiadów...może nie w wieżowcu ale w bloku,i już kilkaset razy słyszalem wiertare sąsiada za ścianą ;) i potwierdzam,że da się znieść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku kochany rowniez dziekuje za życzenia, wiem że nas bardzo lubisz i wiem że ty wiesz jak bardzo nas lubisz. Rozumie Cie doskonale. To tylko byly chwile slabości .Samotność zapukala do twych drzwi chcąc na dobre się zadomowić. Ale jak już Cie trochę poznałam, przegonileś z siebie niechcianego lokatora. Bo coż z niego za pożytek :mrgreen:

 

Natomiast co do mojego dnia będę wszystko robila, by byl fajny. Z doświadczenia już wiem, że to nie łatwe zadanie.Ale przyżekłam sobie od czasu jak jestem na forum , że nigdy już nie będę myślala inaczej. Bo kiedyś tylko tak myślalam i nic z takiego myślenia dobrego nie wynikało. Tylko lawina katastrof.I od tamtej pory dość. Koniec.

Myśle bezustannie jak mi jest żle, przecież trening czyni mistrza.Pragnę doczekać się takiego dnia, by muc 100% też powiedzieć. Jest to możliwe że każdy dzień jest lepszy od następnego gdyż mnie uczy jak żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam dodać że bez też mi sie podoba
mnie też i to zdecydowanie podoba się bez ;-) lepsze doznania są 8):twisted:

 

dzień jak codzień- popadam w lekką rutynę

 

mam nadzieję, że wieczór nieco urozmaicony będzie :-)))

 

byle do wiosny :] 21.03 - egzamin :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LuC sory za niedyskretne pytanie ( oczywiście nie musisz odpowiadać Wink ) cobędzie wieczorkiem Idea Mr. Green Pa.

No właśnie, co będzie? Aaa... no i o której godzinie przede wszystkim to "coś" bedzie bo nie wiem jak sobie kino zaplanować :P8):roll:

 

P.S. Ty wiatr to masz łeb :D Ja bym na takie pytanie nie wpadła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej wiatr 8) LuC coś kręci i sie wymiguje od odpowiedzi, że niby to jakies intymne jest czy cuś :roll: W dodatku insynuuje, że my mamy coś chodzacego po głowie (pewnie jeszcze się z tym przyjaźnimy co?) :roll:

Jednym słowem coś kręci 8)

 

Makcia, chciałam na Testosteron ale musze sprawdzić gdzie to grają. Może do Silesii a jak nie to na pewno Helios w Katowicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×