Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

skorzystałam z rady bedzie.dobrze, aby się czymś zająć, ignorować i wyśmiewać lęki i dziś od rana starałam się nie zasiadać na kanapie tylko coś robić, posprzątałam, byłam w bibliotece książki oddać, do domu wracałam okrężną drogą żeby sobie spacer zrobić. Nie jest jakoś super, ale jest lepiej niż było w weekend a to sukces. Zjadłam obiad, zasiadłam pod kocem z popołudniową kawką bo mnie troche głowa rozbolała. Poza tym dostałam okres i mnie łamie w kościach i jakoś mi się odechciało wszystkiego.

 

Dzwoniłam dziś potwierdzić moją jutrzejszą wizytę u psychologa, denerwuję się trochę... uhh

 

-- 24 paź 2012, 16:19 --

 

tahela, nie duś tego, mi zawsze lepiej i lżej jakoś jak sobie trochę popłaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primavera, to normalne,ze sie denerwujesz przed pierwsza wizyta..ja chodze na terapie ponad 1,5 roku i czasem tez sie jeszcze denerwuje przed sesja. W koncu nie idzie sie do psychologa zeby pogadac o pierdołach tylko o naszym życiu..a to trudna sprawa, zaufac obcej osobie i otworzyc sie przed nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się być dobrej myśli bo czytałam dobre opinie o tej pani psycholog i w ogóle juz tak długo czekam na to (3 tygodnie temu się zapisałam, a wcześniej 2 razy mi odmówili bo brak terminów), i bardzo bardzo chcę żeby było lepiej więc ta wizyta to coś na co z utęsknieniem wyczekuję, tylko no... stresuję się, że ona mi powie np. że już nigdy nie będzie jak dawniej czy coś takiego, w ogóle to nie wiem w sumie czego się spodziewać tam i trochę mnie stresik zjada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no byłem u psychiatry wszedłem Pani się zapytała czy czuje poprawę i czy mam jakieś skutki uboczne powiedziałem, że chyba czuje lekką poprawę i, że skutki uboczne miałem tylko pare dni no to powiedziała, że zaprasza na następną wizytę w listopadzie i tyle ehh... ciekawe co mi dzisiaj okulista powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, takie moje zboczenie zawodowe. byłem webmasterem.

najważniejsze jest zacząć, a to już masz za sobą. przed tobą nabranie doświadczenia, surfowanie po innych stronach, przyglądanie się jak robią to lepsi. a następnie, jeśli wytrwasz... wchodzenie w złożone techniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×