Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

_asia_, a ile czasu Ty go już jesz?? bo nie pamiętam :? takie pogorszenia jeszcze mogą się pojawiać nawet jak już się polepszy... niestety ale jak coś się zaczyna naprawiać to najpierw robi niezły bałagan

na badania pewnie pójdę w przyszłym tygodniu bo mam daleko do przychodni a mama też chce zrobić morfologię to pojadę z nią autem... eh i znowu będę chodzić pokłuta jak ćpun :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, trzymaj się jakoś, wiem co to znaczy brak wsparcia u matki i jej metody na "poprawienie" nastroju.

Z tymi krwotokami to może być od leków, też miałam swego czasu, ale przeszło. Mimo to warto zbadać, czy to nie coś poważniejszego.

 

 

Udało mi się prawie ogarnąć łazienkę, także nie jest źle. Teraz szykuję sobie coś szybko na obiad i staram się zapanować nad nastrojami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, no niestety rodzice bywają okrutni w tych tematach...

 

_asia_, 3 tygodnie to troszkę krótko jak na jakieś wielkie działanie... ale w sumie każdy reaguje inaczej...

osz Ty cwaniaro... mnie gonisz żeby mi igły w żyłę wbijali a sama jeszcze nie poszłaś :mrgreen: tu Cię mam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzien był niewykle dziwny.Tak nie do konca wiem czy to miejsce na ten post ale niech bedzie tu. Pierwszy raz w zyciu doswiadczyłam takiej sytuacji. Przez problemy ze szkołą, a raczej w wystawieniem koncowych ocen od wczoraj bardzo dziwnie sie czuję. Dzisiaj jak tylko weszlam do szkoły od razu zrobiło mi sie słabo i zemdlałam.Czy to mozliwe, ze mój organizm juz tyle stresu przeszedl w ostatnich dniach ze przestał sie bronic? Jestem kompletnie wyczerpana,mam straszne nerwobóle, ledwie siedze i patrzę , jakby cała siła uszła ze mnie. Czy takie wydarzenie moze miec powazne kosenkwencje? Gdzies czytałam, ze w przypadkach silnego stresu mozna nawet umrzec : C do tego jeszcze jutro czeka mnie wazny wyjazd i duzo rzeczy do załatwienia. Czy jest mozliwe zeby stało mi sie cos powaznego? Zeby wrócic do normy powinnam pic melise albo brac jakies tabletki uspokajające? Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa, ah jo... :smile:

 

_asia_, nie ma takiego szantażowania :mrgreen:

 

katikati, nie nakręcaj się bo tym sposobem tylko pogłębiasz swój stres i stąd omdlenie... nie umrzesz z tego powodu spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katikati, dlaczego miałoby być ryzykowne?? nie nakręcaj się a będzie ok :smile:

 

carmen1988, ja przebywam w łóżku całymi dniami poza wyjściami z psem... i od czasu do czasu jakieś inne wypady z domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, mnie to martwi już od dawna ale nawet nie mam siły nic z tym robić ani udawać przy matce że coś robię... raczej jak jej nie ma to właśnie odkurzam mieszkanie albo zmywam gary... a potem znów wyro i laptop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onkologia to straszne i przytłaczające miejsce, moja mama została tam dzisiaj przewieziona :(

 

 

 

 

Pytanie do dziewczyn: zadowolone byście były z takiego prezentu?

http://allegro.pl/clatronic-fontanna-czekoladowa-czekolady-3-lata-gw-i1646467093.html#gallery

 

Sabaidee, super prezent :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×