Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja się nie boję, nie mam lęku ... po prostu wchodze i mi się niedobrze robi .. :why: btw. nerwicy nie mam stwierdzonej :oops:

 

Ale z tego powodu,ze robi Ci sie zle, unikasz chodzenia do centrow handlowych, lub zrobisz to w przyszlosci, jesli nadal bedzie Ci niedobrze w takich sytuacjach? Jesli tak to widac, jak na dloni, ze to reakcja fobiczna czy nerwicowa...

 

 

A moze po prostu Ci za goraco w centrum handlowym? Innej przyczyny byc nie moze... Albo Ci goraco/duszno, albo masz fobie, albo nerwice. Z jakiego innego powodu centrum handlowe mialoby powodowac u Ciebie zle samopoczucie...? Trucizny tam nie rozpylaja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asdf No to tylko musi być jakaś fobia.Ja od wielu lat unikam miejsc gdzie może być brak świeżego powietrza.Źle się tam czuję.Dzisiaj też dużo czasu spędziłem na świeżym powietrzu,dzięki temu świetnie się czuje.A tego pogoda jaką lubię :wyż i dużo słońca.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde - też tak macie, że was w centrach handlowych łapie ? 3 razy byłem i 3 razy zawroty głowy itp. :roll:

tak,bardzo czesto wlasnie w duzych sklepach.Boje sie wtedy ,ze sie przewroce,lub jak toj w kolejce;/ Tylko wtedy jak jestem sama.Gdy obok jest moj M czuje sie lepiej i jak cos mam wsparcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asdf, ja tez od zawsze zwalalam na serce.Poprostu sa takie upiorne objawy nerwicy;/Chyba kazdy ma tutaj takie podobne dolegliwosci.Ja kiedys ciagle mialam EKG robione i nic.Czesto szarpie mnie serce,czuje oslabienie w nim,dziwne uczucie;/ Dzis to samo,az mi uczucie leku uszami paruje ochyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ja np cały czas, natrętnie wmawiam sobie, że to serce ! A w wakacje to tak się bałem, że umrę ... Bożee .. tak mi się nogi trzęsły, że ustać nie mogłem podczas ataku;/

 

EDIT : ja mam to samo... czuje jakby mi zamierało .. czuje ciężar w mostku - te szarpnięcia najgorsze :evil:

 

Ja miałem tyle EKG, że do tej pory znamiona mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×