Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezli osobę, która włamała mi się do auta i nakradła sprzętu ! To nieletni. Sprawa była już umorzona ale okazało się, że kilka osób okradł. Teraz za to zapłaci mam nadzieję, gówniarz jeden cholerny. Chociaż kasy pewnie już nie odzyskam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach no wiesz,robota pali mi się w rękach, że aż strach się bać, planuję zrobić kilka nadgodzin, przypuszczam, że załatwię wszystkie sprawy zaplanowane na przyszły tydzień, zgodnie z maksymą "co masz zrobić w przyszłym tygodniu - zrób dziś", po pracy pójdę na 3-godzinny aerobic, potem jeszcze mam lekcję tańca na rurze, szybciutko do domu, przebrać się, bo przychodzi do mnie 15 znajomych, walniemy co nieco, potem pójdziemy na dicho i do rana dance dance dance :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7 do 13 na grzybach z rodzicami, nogi mi chyba w dupsko wejdą...teraz obrałyśmy te zdobycze i chwila wytchnienia........

W ogóle, qrffa........to chyba skutek uboczny leków, mam nadzieję, że przejdzie za kilka dni......nie mogę spać...zasypiam w nocy na 2-3 godziny i się budzę...jak mnie to irytuje....a psych nie chce dać nic nasennego, prosi żeby poczekać aż przejdzie.... :-| nie chce mnie uzależnić....grrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Within Temptation-Bittersweet- kocham!!!!!Cos pieknego!!!Zapiera dech w piersi:(

 

Ostatnio wogole mam nostalgiczny nastroj.Wczoraj tez ogladalam na you tube przez przypadek filmiki,,ku pamieci'' mlodych osob,pieknych ludzi,ktorzy odebrali sobie zycie lub zgineli.Wylam jak szalona:( Zycie:( :cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

linka, zazdroszcze polskiego grzbobrania.Uwazajcie na te grzyby.Wczoraj czytalam o parze mlodych ludzi co zatruli sie.Chlopak ma przeszczepiona watrobe,a Jego dziewczyna...zmarla:(

Taka rosyjska ruletka...Widzialam ich na NK i byli tacy szczesliwi:(Przerazajace.Ja lubie zbierac grzyby,ale jesc ich nie chce.Tylko pieczarki.

Jesli chodzi o spanie to witam w klubie.Mam okres 2 dzien i jak zwykle przechodze przez to g...nocne katusze:(

 

[Dodane po edycji:]

 

linka, Twoj psych chyba nigdy nie zaznal bezsennej nocy;/ Nie wyobrazam sobie nie miec nic na sen...Chodz do mnie:)Dam Ci zolpic:) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7 do 13 na grzybach z rodzicami, nogi mi chyba w dupsko wejdą...teraz obrałyśmy te zdobycze i chwila wytchnienia........

W ogóle, qrffa........to chyba skutek uboczny leków, mam nadzieję, że przejdzie za kilka dni......nie mogę spać...zasypiam w nocy na 2-3 godziny i się budzę...jak mnie to irytuje....a psych nie chce dać nic nasennego, prosi żeby poczekać aż przejdzie.... :-| nie chce mnie uzależnić....grrr

 

Grzybki pycha, też ostatnio sporo ich jem, mniam. A bezsenność przejdzie, na pewno to po lekach. Chyba nie masz wyjścia jak to przetrzymać albo bierz benzo przed snem, 0,25mg wystarczy.

 

 

Ja zaraz zwariuję ze złości. O 14 chłop pojechał mi po wpis do szkoły i miał mi przywiezc indeks żebym mogła na 18 jechać po inne moje wpisy (tak jest wykładowca). A ta pierdoła jedna zapomniała i pojechał sobie pan do pracy 100km stąd, ja do niego dzwonie kiedy będzie z moim indeksem a on zdziwiony :shock: Mówi że nic takiego nie miał zrobić, taaa a kto mi dał rano 50zł na taksówkę? Święty Jan? Ja pierd*lę, czy na jakimkolwiek facecie można polegać?! Wrrr... Ciekawe co ja teraz zrobię :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balbina^^, ehhh Ci faceci.Tylko za co my Ich tak kochamy?Chyba,za to,ze chodza wiecznie z glowa w chmurach.Moj nie lepszy.W plecaku nosil 2 tygodnie nieumyty pojemnik po makaronie;/Wstyd.Ukrywal go przede mna bo sie bal.Jak dziecko...a pozniej dodal-,,umylem,ale jak capilo to mnie zemdlilo'':) dostal za swoje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife- z tym pojemnikiem to zupełnie jakbym o moim czytała. Kiedyś przez miesiąc w schowku samochodowym woził kanapki i sernik od mamy. W ogóle jak ich nie spakować na wczasy to pojadą tylko z tym co mają na sobie, a jak ich potem nie rozpakować to te ich śmierdzące skarpety będą tak długo gnić w torbie podróżnej aż będzie można nimi gwozdzie wbijać bo tak stwardnieją.

Generalnie już się przyzwyczaiłam do jego sklerozy, ale teraz to godzi w mój interes i krótko mówiąc- mam przejeb*ne w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balbina^^, Niezly gagatek!Moj jest identyczny!Masz racje.Teraz to priorytetowe sprawy dla Ciebie,a przedewszystkim powazne.Te ich ,,wyskoki'' czy to slaba pamiec czy bezmyslnosc.W takim razie o czym tak waznym panowie mysla?O glupotach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba aż boję się myśleć o czym oni myślą, ale stawiam na seks, samochody, pieniądze i gry komputerowe :roll:

Zadzwoniłam do niego że ma stanąć na uszach ale ma to załatwić bo inaczej może się nie pokazywać. To się dowiedział że ta wykładowczyni ma jakieś obrony za tydzień i wtedy pójdzie po wpis, może mu da, kto wie. Lepiej dla niego żeby mu dała :evil:

Wrr...

Idę do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balbina^^, bedzie dobrze:) moj napewno mysli o swojej grze:D Jest tam Adminem i pochlania to wiekszosc jego wolnego czasu.Zreszta dawno temu pisalam,ze jest On od tego uzalezniony.Walcze z tym...jakos.

ALEKS*OLO, tez bym tak chciala:)Mnie jedynie usypia widok bialej tabletki:)

 

Zegnam sie z Wami!Na jakis czas:( Jutro przeprowadzka.Niewiem kiedy Nam tam neta podlacza.Chyba,ze przez routera bedziemy sciagac.Bede tesknic.Mam nadzieje,ze Wy troszke tez:) :oops:

Zyczcie Mi powodzenia!!!!Plissssssss :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając koszmarną derealizację przez pół dnia i warzywny stan podczas głupich testów na indywidualne, to całkiem całkiem.

Byłam dzisiaj w tej poradni (właśnie na pierwszej rozmowie z psychologiem, dotyczącej tego nauczania) i przed wejściem złapał mnie taki lęk, że mnie wgniotło w siedzenie. Acz wypaliłam z 5 szlugów pod rząd, żując namiętnie gumę i gryząc kolczyk i... minął.

Kompletnie nie mogłam się skupić - na rozmowie terapeutycznej, której troszke było, jak najbardziej, ale jakieś pytania matematyczne, z wiedzy ogólnej etc etc po prostu GĄBKA z mózgu. :shock:

Mamcia się wzięła za odstawianie elicei, i zamiast 20mg dostałam... 10. Nie wiem czy z tego powodu, czy z innego miałam koszmarną zamułę i derealizację przez pół dnia.

Powoli powoli... staram się. Tak, Ania się stara :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, wydaje mi się, że trzeba Ci pilnie jakiejś opieki lekarskiej, terapii... jejku, czemu trafiasz na takich porytych lekarzy.........

 

 

wróciłam z jogi. udało mi się zetknąć dłonie z tyłu...... :shock:

a poza tym to lekka dupa, jak jest relaksacja, wszystkim jest dobrze, to mi się chce ryczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×