Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Pachy i łydki i uda - depilator, już nie boli ;)

Bikini też kiedyś depilatorem - ale bardzo wrastały mi włoski więc zwykłą maszynką...ale i tak zostają mi paskudne czerwone krostki które mega brzydko wyglądają, poza tym wszystko swędzi - jeszcze na to nie znalazłam sposobu..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pachach jadę depilatorem, za pierwszym razem musiałam męczyć się na raty. Potem przywykłam i bardzo sobie tą metodę chwalę, bo włosów wyrasta coraz mniej i są delikatniejsze. Jestem brunetką i gdy używałam zwykłej golarki włosy nadal było widać pod skórą, co wyglądało delikatnie mówiąc tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, jak swędzi to się trza podrapać :great:

 

a propos, ja ostatnio stusuję tabletki diane 35 czy jakoś tak i powiem wam kobietki, że faktycznie działają na owłosienie. Zdecydowanie mniej rośnie kłaków. U mnie to była udręka, bo nie dość, że brunetka to na dodatek miałam naprawdę duży problem z nadmiernym owłosieniem. Po depilatorze to w najlepszym wypadku 3 dni mialam spokój. Teraz to i te raklamiane 3 tygodnie mam spokój :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, odważna jesteś. :shock: ja tam bikini depilatorem w życiu!!!! to już prędzej może z pachami bym zaryzykowała. na samą myśl dostaję gęsiej skórki...

 

Paranoja, no ciekawe z tymi tabletkami. Na jakiej zasadzie one działają? Zmniejszają poziom androgenów w organizmie czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, no tak, za pierwszym razem pod pachami pojawiła się nawet krew :hide: ale z każdym razem było już lepiej i teraz depiluję pachy raz na tydzień, półtora...a maszynką musiałam co drugi dzień......

Bikini bolało, ale nie aż tak jak się spodziewałam, ale włoski wrastały mi strasznie, aż tworzyły się takie bąble, stany zapalne.

Jak się dorobię, to sobie zrobię bikini laserowo .... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja depilatorem bikini i czasami nogi, a reszta maszynką.

 

Na wrastające włoski wg. mnie pomaga masaż gąbką szorstką. Troszkę to nieprzyjemne, ale można się przyzwyczaić. Ja mam taką gąbkę z Rossmanna antycellulitową. Poprawia ukrwienie, przy okazji pozbywamy się martwego naskórka i faktycznie włoski przestają wrastać. Trzeba jednak czasu i systematyczności, jak ze wszystkim.

Kiedyś wyczytałam, że pomagają maści z mocznikiem. Faktycznie, pomagały. W sumie nie wiem, czemu przestałam je stosować. Chyba wybiorę się do apteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chodziłam kiedyś na depilację światłem. działało, np włoski pod pachami i w okolicy bikini rosną wolniej i jest ich mniej. Niestety nie dokończyłam zabiegów, bo to pożerało kupę kasy i zrezygnowałam. Ale gdyby mnie było stać, wzięłabym jeszcze kilka serii, żeby się pozbyć całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo depilacji jeszcze - kiedyś - żeby przyzwyczaić się do depilatora - depilowałam pachy pensetą :lol:

kupa roboty, ale potem przestałam bo miałam pełno ran i krostek. szybciej jest maszynką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Poza peelingami przydaje się dobre nawilżenie, żeby nie powstawały dobrze zakupić sobie maść z mocznikiem ( w aptece, mocną i raz na parę dni posmarować), poza tym doobre nawilżenie ( polecam mleczko do ciała Isana Med - z Rossmana, taniutkie, bez barwników i sztucznych zapachów z oliwą z oliwek - nawet moja kumpela z AZS tego używa). Jak już się pojawiło jakieś zapalenie, lepiej skonsultować to z dermatologiem :D

 

-- Pn kwi 18, 2011 8:10 am --

 

Lekkie balsamy z mocznikiem można kupić już w drogeriach trzeba szukać takie gdzie pisze UREA, ale mi one nic nie dały - za to używałam cały czas tych:

Kremuren - 10% mocznika i Cerkoderm 15% i 30% mocznika. To najwyższe stężenie jest dobre na suche stopy, łokcie, kolana, tak na wrastające włoski to polecam 10-15 % powinno wystarczyć. Kremy nie są drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, :great:

i kieca super i buty.

poza weselem do kiecki możesz dodać sweterek jakiś np. i iść tak na spacer.

a buty i do sukienki i do zwykłych dżinsów będą wyglądać super!

 

ale masz figurę :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×