Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio męczę "Gold jak złoto" autorstwa Josepha Hellera (najbardziej znana powieść tego pisarza to "Paragraf 22") i domęczyć nie mogę (pozostało mi jakieś 80 stron do końca). Nie przypadło mi to dzieło do gustu. Opowiada ono o życiu amerykańsko-żydowskiego intelektualisty - nieudacznika życiowego wyśmiewanego przez rodzinę, ale za to poważanego wśród amerykańskich elit, który pewnego dnia otrzymuje propozycję objęcia ważnego stanowiska w Białym Domu. Powieść niestety jak dla mnie nudna, kompletny brak tego czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj lubi fantastykę? :) Ja ostatnio nie miałem czasu, ale kiedyś dosłownie połykałem kolejne tomy Prattcheta czy Salvatore'a. Również bardzo lubię czytać kryminały Agathy Christie, może mógłby ktoś polecić coś w miarę lekkiego, ale jednocześnie wciągającego, może tak udałoby się wreszcie odstresować chociaż trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj lubi fantastykę? :) Ja ostatnio nie miałem czasu, ale kiedyś dosłownie połykałem kolejne tomy Prattcheta czy Salvatore'a. Również bardzo lubię czytać kryminały Agathy Christie, może mógłby ktoś polecić coś w miarę lekkiego, ale jednocześnie wciągającego, może tak udałoby się wreszcie odstresować chociaż trochę.

Z fantastyki ? Proszę bardzo Ursula LeGuin,Pilipiuk,Piekara,Komuda,Martin,Sapkowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj lubi fantastykę? :)

Ja lubie fantastykę. Na tym polu najbardziej mi się podobają książki Gaimana. Przeczytałem " Dobry Omen" te książkę napisał wspólnie z Prattchetem. Amerykański bogów czy Nigdziebądż. Wszystkie były świetne, ale jakbym miał wybrać jedną, to byliby to "Amerykańscy Bogowie". Teraz się biorę za Sandmana a póżniej za Świat Dysku Prattcheta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj lubi fantastykę? :)

Ja lubie fantastykę. Na tym polu najbardziej mi się podobają książki Gaimana. Przeczytałem " Dobry Omen" te książkę napisał wspólnie z Prattchetem. Amerykański bogów czy Nigdziebądż. Wszystkie były świetne, ale jakbym miał wybrać jedną, to byliby to "Amerykańscy Bogowie". Teraz się biorę za Sandmana a póżniej za Świat Dysku Prattcheta ;)

 

Amerykańscy Bogowie to chyba moja ulubiona książka ever. Sandman to klasyka komiksów, teraz jeszcze Gaiman wrócił do pisania, i wydaje Sandman : Overture, tylko niestety wychodzi bardzo nieregularnie. Jeśli lubisz czytać komiksy, to polecam Watchmen'ów i Preachera, chociaż jeśli jesteś komiksiarzem to pewnie dobrze te tytuły znasz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×