Skocz do zawartości
Nerwica.com

uzaleznienia


FruziaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ! Prosze o pomoc ! Czy ktos moglby mi wytlumwczyc co sie dzieje z moja siostra ? Moja siostra ma 60 lat minimum od 25 roku zycia naduzywala alkoholu , kilka miesiecy temu zaczely siie problemy z nad cisnieniem ,bole glowy ,bole w klatce piersiowej i wogole wszystko ja boli . Porobila wiele badan nie wykryto czegos groznego , ale ona codziennie jest nie do zycia . Doszlo do tego ze boi sie wychodzic z domu bo twierdzi ze sie przewroci ,wiec siedzi w domu i no stop nazeka. Probowalam ja namowic aby wyznala lekarzowi ze jest alkoholiczka ( teraz nie pije) bo moim zdanie to jakas forma depresji, ale siostra nie zgadza sie . Ja nie wiem jak jej pomoc. A naprawde za wesolo to nie wyglada ,dzwoni w nocy zeby ja wiesc na pogotowie bo ma tak duze cisnienie jakie ?np. 140 /100 ze juz umiera. Ja wiaze lekarze podpowiadaja ze za bardzo panikuje ,ze musi sie wyluzowac a moja siostra co ? ze nikt jej nie rozumie. Ja juz nie moge nic powiedziec ,bo co bym nie powiedziala to zle! Co mam zrobic jak pomoc ? Prosze o rade . Dziekuje serdecznie i czekam na rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×