Skocz do zawartości
Nerwica.com

praca dorywcza online ?


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja staram się o kilka praca online.Na jedna to wypełnianie ankiet.Druga to namawianie kobiet przez komunikator na darmową mammografię,a trzeci to mieszane,pisanie artykułów,ofert.

Jedną pracę też potencjalnie mam ale od maja,czerwca i pracodawca zamilkł.Może się jeszcze odezwie jak portal ruszy a jak nie to kicham.Mam na oku inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja sprawdzam.Za jakiś czas wrzucę link jak dostanę pieniądze do ręki

 

-- 29 kwi 2013, 18:26 --

 

Zakwalifikowałam się do kolejnej pracy.Mam napisać 20 postów na temat książki aby zachęcić do przeczytania.mam na to 3 dni. Trudne zadanie, ale jestem zadowolona.

Przeszłam przez etap rekrutacyjny i cieszy mnie się, że musiałam mieć 100 % poprawnych odpowiedzi. W innym wypadku by mnie nie przyjęli. Dla mnie to osobisty sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszym Klientem jest BOS Bank i to wlaśnie jego elementy bankowości elektronicznej dla Klientów indywidualnych oraz dla Firm będzie trzeba sprawdzić według dostarczonych przez nich dokładnie opisanych schematów, a nastepnie zapisać uwagi do protokołu (dostarczonego wraz ze schematami). Raz w tygodniu bedzie pojawiał się u Pani kurier żeby zabrać uzupełniony przez Panią protokól oraz przekazać Pani kolejne schematy oraz protokól.

Calość nie powinna zabrać więcej jak 4-5h tygodniowo, lecz ze wzgledu na wysokość wynagrodzenia jakie oferujemy prosiłbym o dokładność i skrupulatność w wykonywanym zadaniu.

Wracajac do schematów są to opisane krok po kroku punkty co trzeba zrobić w beta-tescie systemu bankowości i zapisać do protokołu czy wszystko działa poprawnie u Państwa.

Kolejna kwestia która chciałbym poruszyć to rodzaj umowy. Jest to umowa o dzieło na okres 2 miesiecy od 2013-06-01 do 2012-08-01 z 7 dniowym okresem wypowiedzenia dla obu stron bez konieczności podawania przyczyny.

Wynagrodzenie w wysokosci 1500 pln brutto zostanie wyplacone w dwóch ratach: pierwsza w wysokosci 750 pln do 2012-07-10, druga w wysokosci 750 pln do 2012-08-10.

Jeżeli jest Pani nadal zainteresowany i pasuja Pani nasze warunki prosimy o taka informacje w mailu zwrotnym wtedy przeslemy Pani dokumenty na maila.

Moja praca.Cytat z maila.

 

Jeszcze oprócz tej to staram się o pisanie krótkich tekstów reklamowych.

Wypełniam również ankiety na http://badania-reklamy.com/?survey=job

i czekam na zdobycie odpowiedniej liczby punktów by starać się o wypłatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, nie chodzi mi o zarabianie. Ostatnio mam ciężką sytuację, bo nie mam pracy, a z ZUSem nie wiadomo jak się potoczy. Po prostu zauważyłem, że nie zawsze na ZUS można liczyć jak się pogorszy stan zdrowia. Raz przyznają świadczenie, a raz nie. I teraz boję się, że kiedyś jakby mi się zdrowie pogorszyło to nie miałbym za co żyć. Mieć 300zł na miesiąc, a nie mieć nic, to różnica. Zauważyłem, że jak się ma własne mieszkanie to oszczędzając prąd, wodę, tanio jedząc, a nie mając dzieci na utrzymaniu, można za małe pieniądze przeżyć. Chodzi mi o takie awaryjne sytuacje właśnie.

 

Nie chodzi mi więc o średnią krajową, minimalną krajową, czy nawet najmniejszą rentę. Bo jakieś pieniądze na pewno można zarobić. Pytanie tylko ile. Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat? Ile można zarobić i ile to wychodzi na godzinę. Bo ja wolę za mniejsze pieniądze żyć, ale przykładowo mieć mniej stresu w życiu, niż zarabiać 3k, ale w ciągłej niepewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×