Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

deader, przystojny był, to fakt, ale ta różowa koszulka to było przegięcie ;)

zresztą pamiętam sytuacje gdy do kin wchodził film 'Big Love' i dostaliśmy koszulki promujące film z napisem: Big Love. Miłość do utraty tchu. i jego żona, która również była kierownikiem stwierdziła, że tylko dziewczyny mają nosić te koszulki bo jak facet w takiej koszulce będzie wyglądał...ludzie pomyślą, że gej czy coś...tydzień później przychodzę do pracy a tam kierownik w koszulce z owym napisem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

no kurde raczej :P znaczy ze ma dystans do siebie

Albo kiepski gust (według mnie). W różu do twarzy może być jedynie małym dzieciom, a raczej małym dziewczynkom, a facet w różowej koszuli, bluzie, swetrze to dla mnie oznaka właśnie kiepskiego gustu. Razi mnie to strasznie. U kobiet też z resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,
no kurde raczej :P znaczy ze ma dystans do siebie

Albo kiepski gust (według mnie). W różu do twarzy może być jedynie małym dzieciom, a raczej małym dziewczynkom, a facet w różowej koszuli, bluzie, swetrze to dla mnie oznaka właśnie kiepskiego gustu. Razi mnie to strasznie. U kobiet też z resztą.

 

Kurcze, no to co powiesz na to, że właśnie kupuję mieszkanie, które jest pomalowane na różowo, a obecna jeszcze właścicielka dokłada do tego różowa kapę na łóżko, różowe rolety i serwetki na stole? Gdyby nie fakt, że oprócz tego mieszkanie jest zadbane i ściany się da pomalować w życiu bym tego nie kupiła. Wprowadzę się dopiero po remoncie :P a dziewczyna najzupełniej w świecie normalna, ma 38 lat, więc żadna "solara" ani księżniczka. Ot, gust i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×