Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, a co takiego Cię czeka? Urlop?

Dużo pracy Kasiu :D

Za tydzień rozpoczyna się rok szkolny, a ja mam remont w moim przedszkolu i nie wyrobimy się :lol:

W drugim przedszkolu gdzie zarządzam też nie wesoło, zwolniła się bardzo fajna nauczycielka więc na szybko castingi :mrgreen:;) żartuję...ciężko znaleźć kogoś kompetentnego.

 

W czwartek oczekuję gościa bo w sobotę idziemy na wesele. W przyszły piątek i w poniedziałek urlop :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, może zależy w jakim rejonie ;)

ja byłem w Karwi czyli kawał drogi od zachodniopomorskiego, fajne duże fale były i czerwona zachęcają ca do kąpieli flaga :mrgreen: . Ja to zwykle jeszcze we wrześniu się w morzu czy zatoce kąpie, woda wtedy zwykle cieplejsza od powietrza jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST! W końcu udało mi się ruszyć tyłek i załatwić coś, czego się panicznie bałam przez lata! :great:

 

Ja wolę góry; nad morzem nigdy nie byłem i nie ciągnie mnie tam.

Teoretycznie też wolę góry, ale czasem w ramach wspominków przejechałabym się nad morze. Sęk w tym, że i tu i tam daleko.

Dla mnie zarówno góry jak i nadmorskie klimaty mają swój urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze celuję w odludne miejsca. Lata temu nad morzem miałam ulubioną miejscówkę, wiocha zabita dechami, plaża prawie pusta, nocleg tani. Teraz patrzę, jak to się rozbudowało, że normalnie turystyczna oaza, to pozostaje mi tylko rozłożyć ręce i szukać czegoś innego.

Z górami, to Bieszczady albo Karkonosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie też wolę góry, ale czasem w ramach wspominków przejechałabym się nad morze. Sęk w tym, że i tu i tam daleko.

Dla mnie zarówno góry jak i nadmorskie klimaty mają swój urok.

Ja bym najchętniej zamieszkał w górach, bo samo jeżdżenie (tym bardziej, że bardzo rzadko) nie do końca jest dla mnie dobre, bo się przywiązuję emocjonalnie do krajobrazów i potem nie ma miłych wspomnień, tylko tęsknota po "odejściu" "kogoś ważnego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×