Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Może "radość" to nie całkiem odpowiednie słowo, ale wielki banan na mym ryju pojawił się w trakcie przygotowywania plików do druku jednego ze zleceń - dostaliśmy bazę kodów służących do pobrania audiobooka, kody były gdzieś u klienta generowane losowo z liter i cyfr; uśmiałem się setnie zobaczywszy że jeden z kodów wygenerował się im o treści GaYMaN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem przywiozłam do domu orbitreka, udało mi się tanio kupić baardzo dobrej firmy, używany ale w dobrym stanie, z pomiarem pulsu i programami do ćwiczeń, pokazuje ilość spalanych kcal, dystans, czas, wszystko co się da pokazuje :) nawet ma klips na ucho do stałego pomiaru pulsu. wprawdzie to było wczoraj ale zadowolenie trzyma mnie do dzisiaj i chyba będę się cieszyć przez następny tydzień :)

jest taki ładny i duży, waży 50kg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

Jestem jednak dobrej myśli

Słuszne podejście. :great:

 

To na zlot chyba teraz nie podjedziesz, chyba, że przychodnia w piątek będzie zamknięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

Bierz śmiało urlop ;) . Powiesz, że początki są bardzo męczące, dlatego Ci się należy jak psu zupa. :smile:

 

Cóż robota ważniejsza niż przyjemności. Faktycznie nic nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

No faktycznie, ale zawsze jest opcja bezpłatnego, choć wrażenia to by dobrego nie sprawiło. Mi ostatnio po zmianie pośrednika dali awansem na 7 miesięcy, a normalnie powinienem dostawać 2 dni za każdy przepracowany miesiąc.

Pożyjemy zobaczymy, racja. Dobra kończę OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×