Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, Nalewka babuni też :mrgreen:;)

każdy napój zawierający alkohol także nalewka też. :mrgreen: A tak w ogóle to moja przyszłość to albo depresja i totalne nieróbstwo albo praca i alkoholizm który do tej depresji też doprowadzi także jestem w beznadziejnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBS będzie grał koncert w Toruniu!!!!! Aaaaaj jak się ja cieszę! Akurat będę po praktykach... Ciekawe, czy ktoś ze mną pójdzie tylko. I jeszcze żadnego info nie ma co do biletów, ale myślę, że więcej niż 20zł nie będzie, więc dam radę jakoś. Póki co cieszę się. A zobaczymy, czy będzie mi dane tam pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inauguracja sezonu pływackiego przez moje osobiste psie matołki :D czyli skakanie na bombę za patykiem do wody, szczekania do ochrypnięcia na widok kija, który ZARAZ-BĘDZIE-WRZUCONY-DO-WODY!!! (to jest dopiero powód do ekscytacji :)) włażenie na plecy drugiemu pieskowi w trakcie pływania i klasyczne podtopienie w ten sposób osobnika, który ma bliżej do płynącego kija niż my! :D fajny spacer był jednym słowem, teraz leżą padnięte i śmierdzą "mokrym psem" okropnie, ale to niewielka cena za tyle radości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, na ostatniej terapii, całkiem spontanicznie i bez zastanowienia, wygadałam się, że moje zoo "to słońce mojego życia". Może to trochę żałosne, że stara baba i tak gada, ale tak czuję.

Poza tym cieszę się, że wreszcie wiosna się zaczęła i widziałam słońce :) w końcu. Podziwiam Cię, że gotujesz z przyjemnością, ja jestem na bakier z większością obowiązków kury domowej, pani domu ze mnie jak z koziej dupy trąba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×