Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Merridell, ja się go boje na maxa, jest bardzo brutalny. Mogę oglądać każdy horror byle nie taki w którym wypruwaja flaki, rzygac mi się chce od tego :hide:

 

Mi sprawiło radość ze koleżanka mojego chłopaka nie przyjdzie na sylwestra bo zorientowała się ze nie jest mile widziana w moim domu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., ja paliłem paczkę dziennie przez 15 lat i około 17 lat nie palę miałem już dość tego palenia.Ja niestety nie umiałem palić mniej dwa trzy papierosy dziennie do relaksu a paczka to już za dużo i odbijało to się na zdrowiu.

Dwa trzy papierosy dziennie to bym palił ale niestety nie umiem, dla relaksu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, jak zwykle, jesteśmy w domu, przy telewizorze, może/???/odrobince szampana i z komfortem psychicznym...kiedy nie mam już ochoty siedzieć, idę spać :D

 

Tak naprawdę, oboje z Mężem nie mamy ochoty na dłuższe posiedzenia, mamy to już chyba za sobą/???/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, nie mogę mieć teraz dziecka. Nie mam pewności czy w ogóle się kiedyś zdecyduję mieć...Choć moja rodzinka jak u nich byłam, wszyscy jak jeden mąż, sugerują, że powinnam. Dla zasady. Bo mam tyle lat ile mam Oni są niereformowalni! :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×