Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, pozwolę sobie zauważyć, że żadne z zamieszczonych przeze mnie tutaj zdjęć nie posiada rozdzielczości wystarczająco dobrej, by tak jednoznacznie mnie na jego podstawie sklasyfikować ;). Prawdę powiedziawszy, wiem, że kiedy jutro znów zaświeci słońce, mój nastrój prawie na pewno ulegnie pogorszeniu...

No ale kiedy już się solidnie wyśpię, liczę, że względnie przyzwoity wygląd utrzyma się przynajmniej przez kilka godzin ;).

Jak film? Podobał się? Ja obejrzałem tylko mniej więcej do połowy, bo zaraz ściągałem kolejne :twisted::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, to poproszę w HD na maila :twisted: Co do filmu, to na razie tylko zerknęłam co to. I tak jestem jak zwykle do tyłu z czasem :-|

 

-- 20 mar 2012, 00:02 --

 

Abstrakcja, to teraz o nie dbaj ;) (tak, widziałam tamtego posta, nie przejmuj się tym!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, do HD to musiałbym chyba przynajmniej jakiś corpse paint nałożyć ;). A w moim wieku już raczej nie za bardzo wypada ;).

 

-- 19 mar 2012, 23:30 --

 

W ogóle to cieszę się, że nie muszę jutro wstawać do pracy, a nadchodzący (bieżący już w zasadzie) tydzień będę miał względnie sensownie zagospodarowany, przez co nie pozostanie w mojej głowie już zbyt wiele miejsca na rozmyślania o beznadziejności własnej egzystencji :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyło mnie jeszcze, że mój krzak jest już cały w zielonych pączkach!

 

Alienated, mam nadzieję, że czas dla mnie też gdzieś się tam znajdzie ;)

Co znowu za krzak??? :shock:;)

Teraz szykuje mi się dość gorączkowy (czyt. przepełniony nerwowym oczekiwaniem) okres, ale kiedy tylko trafi się akurat wolny wieczór, dlaczego nie ;)

Wyniki Miss Forum 2012 :mrgreen:

Mnie nie do końca... Tylko jedna z moich faworytek zajęła wysoką pozycję, ale o kogo chodzi, zdradzać nie zamierzam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, ja jestem o tyle zaskoczony, że jedna z moich faworytek to naprawdę ładna dziewczyna, a w zeszłorocznym konkursie (o ile się orientuję) nie miała jeszcze okazji wziąć udziału. Być może jest to trochę tak, że sporą uwagę przykuwają twarze stosunkowo świeże... No nie wiem, nie będę się wypowiadał :bezradny:. Grunt, że wiem na kogo sam głosowałem i uważam ten wybór za słuszny ;).

 

-- 20 mar 2012, 02:11 --

 

Podobnie jak w zeszłym roku zresztą :!:;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMS o poufnej treści od mojej kilkanaście lat ode mnie starszej przyjaciółki :twisted::twisted::twisted:;).

Kiya, wybacz... Akurat coś zupełnie innego mi przyszło z początku na myśl, choć (możesz wierzyć lub nie) z takimi krzakami nie miałem w życiu nic wspólnego ;).

detektywmonk, dobry krem do rąk to podstawa :!::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, nie znam się na tym zupełnie :bezradny:;) ... Dlatego też podawanie kolejnych nazw wprowadziłoby jedynie jeszcze więcej zamieszania do mojego skołowanego już i tak umysłu ;)

detektywmonk, ja zawsze noszę ze sobą krem do rąk ;). A kiedy już zdarzy mi się w obecności innych z niego skorzystać, wzbudza to raczej dość łatwe do przewidzenia reakcje... W szczególności jeśli ktoś nie miał dotychczas okazji zbyt dobrze mnie poznać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, byle tylko nie natłuszczał zbyt mocno skóry, bo to raczej nie jest zbyt przyjemne (przynajmniej ja jestem na tym punkcie przewrażliwiony ;)). Pod koniec zimy miałem z dłońmi problem polegający na tym, że skóra pękała mi na opuszkach palców, co związane było z jej nieregularnym poddawaniem dość znacznym przeciążeniom... No i pora roku nie była chyba też tutaj całkowicie bez znaczenia, choć z podobną uciążliwością spotkałem się dopiero po raz pierwszy w życiu...

Było to nieznośne do tego stopnia, że momentami sprawiało później ból nawet w trakcie pisania na mięciutkiej przecież klawiaturze laptopa... Poszedłem do apteki, gdzie farmaceutka zaproponowała mi taką maść Dernilan... Aktualnie sprawę mam już w zasadzie całkowicie rozwiązaną, ale wybiłem się tylko przez to niesamowicie z rytmu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, olejek jojoba używam do nawilżania twarzy. Jest podobny do wydzielanego przez nas sebum dlatego przy skórze suchej bardzo dobrze nawilża natomiast przy skórze tłustej, mieszanej reguluje wytwarzanie łoju co wiąże się z mniejszym świeceniem w ciągu dnia. :)

Skóra dłoni jest szczególnie delikatna. Ja obecnie mam pocharatane dłonie. Ostatnio ciągle gdzieś a to sie sparzyłam, a to nożem przycięłam i jest masakra. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, przyznaję, że zainteresowało mnie to co napisałaś. Będę musiał poczytać nieco więcej na temat tego olejku :P

A wracając do tematu, radość sprawiło mi przed chwilą, kiedy usłyszałem bębniące o parapet krople deszczu :twisted:.

... No i jeszcze jedna wiadomość w skrzynce odbiorczej forum... Otworzyć już teraz, czy jeszcze nie :?::?;).

Aha :!: I jeszcze wideo Wilczego Pająka do utworu "Zemsta Mściciela" z 1987 roku, o którego istnieniu nawet nie wiedziałem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekolekcje i moje zalatanie :D od psalmu, przez solo na soli, do drogi krzyżowej, na której i grałam i czytałam rozważania i z\pilnowałam ludu. :D

ale zmęczyło mnie to w cztery dupy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie, mam pytanie w sumie to nie temat, a nie mogłem nic znaleźć na necie, a wy tacy wszyscy mądrzy jesteście i w ogóle picuś glancuś i miałem niespodziewaną sytuacje w pracy, że wysłali nas na badania, a ja wczoraj przywaliłem bardzo dobrej jakości amfetaminke, a mianowicie moje pytanie brzmi. Czy tenże biały proszeczek szczęścia ma jakiś wpływ na wyniki zwykłych najprostszych najpopularniejszych badań moczu i krwi? Jak by się ktoś orientował w temacie to dajcie znać, bo badania jutro i nie wiem czy mam jakoś to odłożyć czy po prostu mogę śmiało oddać krew i mocz do analizy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×