Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

będę mieć 3 dredy

Ja bym się jeszcze zastanowił, dredy wyglądają jak kupa na głowie, bez obrazy ale niema wyjątków w tym temacie, bo to zawsze wygląda jak kupa na głowie.

A może jesteś ładna, nie wiem i jeszcze sobie zaszkodzisz. Walnij sobie kolczyka w nosie, już lepiej wygląda a włosy zostaw, po co je niszczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że powoli kończą się opcje potencjalnych wydatków na swoje zainteresowania.

 

Domaxowanie thinkpada oznaczało by wydanie jakiś 800zł na kości pamięci, 50-100zł na kartę wifi, 300-400zł na dysk msata. Na razie i tak nie korzystam a największą bolączką był dysk SSD, który już mam. Sprzęt jest w pełni zadowalający w takim stanie jakim jest IMO, więc to daleki plan w przyszłość :P

iPhone - wymiana na oryginalną obudowę w serwisie, bo ta z ebaya faktycznie jest trochę ferelna - 100-200zł.

 

I na tym kończą się moje wydatki które nie powodują problemów. Aktualnie zaczyna się większy problem - gdybym chciał ulepszyć komputer np. procesor, musiałbym sprzedać stary - albo wsadzić go do serwera, komputera dla siostry (szczególnie że ma grafikę zintegrowaną), czy też sprzedać kuzynowi etc. Więc zaczynają się wydatki, które nie tylko mi dają korzyść, ale też innym. Chyba że mają iść na rynek używany, a potencjalnych kupców wśród znajomych może brakować. Szczególnie że chcę zwrócić sobie koszty wcześniejszego kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×