Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przemoc w dzieciństwie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem studentką III roku pedagogiki. Bardzo interesuje mnie tematyka przemocy. Chciałabym poruszyć ten temat w swojej pracy licencjackiej, gdyż uważam, ze jest to bardzo powszechny problem. Zamierzam skupić się na stosowaniu przemocy przez rodziców wobec dzieci oraz jaki to ma wpływ na późniejsze życie, pełnienie ról społecznych....

 

Chciałabym poprzez swoją pracę uświadomić osobom, które może jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy, jak niezwykle istotne są relacje w rodzinie oraz, że to od rodziców właśnie w znacznym stopniu zależy, jak ich dziecko będzie radziło sobie w dorosłym życiu oraz jakim będzie człowiekiem.

 

Jestem na tym portalu, gdyż potrzebuję pomocy w przeprowadzeniu badań do w/w pracy. Potrzebuję pomocy osób, wobec których w dzieciństwie stosowana była przemoc przez ich rodziców. Może wyniki tych badań spowodują, że niektórzy dorośli zastanowią się nad swoim postępowaniem i jakieś dziecko uniknie traumatycznych przeżyć. Zależy mi na tym, żeby wyniki tych badań były jak najbardziej wiarygodne i dlatego nie zamierzam ich w żaden sposób fałszować. Szukam osób, którym mogłabym wysłać ankietę i które by zgodziły się ją wypełnić. Wszystkie uzyskane z ankiet informacje zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do pracy licencjackiej.

 

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Mój adres e-mail: sylwia.jeleniewska@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×