Skocz do zawartości
Nerwica.com

Użalanie się


emabela

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy dzień nastroił mnie do napisania nowej notki.

 

Wiele ludzi użala się nad sobą. Każdego to spotyka. Każdy może mieć gorszy dzień, właśnie gorszy dzień, ale tylko dzień. U niektórych przeradza się to w proces o wiele dłuższy. Czy użalanie się nad sobą coś nam daje? Czy idziemy na przód ze swoimi marzeniami, wartościami? Czy wreszcie rozwijamy się jako jednostka? Każdy z nas musi odpowiedzieć sobie na te pytanie. Są chwile gorsze i lepsze. Wiele osób mówi, że nie ma wyjścia z kłopotliwej sytuacji. Otóż jest tylko musimy chcieć. Musimy się przełamać, zdecydować, że tu i teraz trzeba coś zmienić. Usłyszałam pewnego dnia piękne słowa: Pomyślcie kim chcecie być w przyszłości. Jeżeli coś zrobicie uda Wam się to. Jeżeli będziecie się użalać - nic to nie da i będziemy tkwić w tym samym punkcie przez całe lata. No właśnie, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 

Pozdrawiam życząc miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda co piszesz, ale pamiętaj ,że ludzie w depresji czuja się autentycznie nieszczęśliwi ,gorsi ....A co w sercu to na języku.Powiem tak.Kiedyś też sie nad sobą użalałam.Wymagało to odemnie cięzkiej pracy i wiary , aby to zmienić.Dzisiaj jestem dla seibie o wiele łaskawsza, wiem ,że mam prawo do błędów , wiem , że nie jestem doskonała , wiem że życie to nie bajka..Doceńmy co mamy, a będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×