Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica?! 2 dzien objawów


Amandzia

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj leżałam i ogladalam film, nagle zaczelo mi serce szybko i tak mocno bic ze czulam je w garde i aż glowa zaczela mnie bolec. Próbowalam uspokoic serce wolnym oddechem ale nic to nie dalo. Postanowilam wstac i wziasc pare glebokich oddechow, zrobilam jeden krok i zawrocilo mi sie w glowie, upadlam i zaczely sie straszne skurcze miesni (tak jakbym sie wykrecala).

Cała się spocilam, z ledwoscia polozylam sie do lozka, nie pootrafilam usnac przez bol glowy choc serce sie troche uspokoilo. Dzsiaj Rano dalej mnie glowa bolala oraz plecy, mam suche usta tak jakby od goraczki. Nie mam wogole apetytu, zjadlam jeden jogurt tylko. Caly dzien leze i boje sie ze zas to dzisiaj powroci i zaczynam sie pocic i ciezej oddychac,boje sie wstac. Mam 18 lat, w poniedzialek ide sie zarejestrowac do swojego lekarza i zobaczymy co mi powie, a wy jak myslicie??

Ogólnie nie ograniczalam roznego rodzaju uzywek papierosow kawy alkoholu ciezkich narkotykow...czy to moze byc od tego?

 

Moje ogólne objawy :

kołatanie serca

ból głowy i plecow

pocenie sie

zawroty glowy

suche wargi

brak apetytu

ciezkosc oddechu

lęk przed zasnieciem (w obawie ze zas to sie stanie)

 

Prosze dopiszcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amandzia, piszesz, że to DRUGI dzień objawów?

Możesz mieć po prostu skutki po braniu narkolców. Jeśli chcesz, to możesz oczywiście pójść do lekarza, dla własnego spokoju, ale ja bym nie podnosiła alarmu.

Tzn., jeśli masz nerwicę lekową, to i tak go podniesiesz, bo na tym to polega :mrgreen:

Ogólnie te objawy wyżej to nawet pod grypę mi podchodzą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×