Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, czy na tym forum był temat "O zbawiennym wpływie seksu na chorobę psychiczną"? Bo jak nie, to bym założył :105: (ale w sumie to też taka oferta) tak nieśmiało pytam.

 

DEL

za to się płaci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksy, nos ma sliczny fakt. Maly i zgrabny :)

Nerwicaman sadze, ze jej cycki waza kolo 30 kg, wiec z 70 moglam trafic :lol:

Wiecznie mlody, opanuj sie chlopie :D Rozumiem, ze Penelope Cruz i inne mile panie sprawily, ze namiot przyslania Ci juz pol laptopa, tudziez monitora, ale wyluzuj :mrgreen: - idz na forum Kafeteria - tam na pewno nawiazesz odpowiednie kontakty :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, spokojnie, ja jestem opanowany. Ja tylko pytam, bo ciekawi mnie ten problem z naukowego punktu widzenia :nono:

aha, i to nie te Penelopy mi namieszały. Pytam tylko o sprawę techniczną. Żarty żartami :) Więcej nie podejmuję tej kwestii.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie tą uroczą panią :oops: Może i nie pasuję do standardów z telewizji czy czasopism, ale dla mnie jest cudna :)

 

angel-ivory-black-curvy-kate-bra-2-ss11.jpg

 

 

O jestem na tak. To chyba mój ideał kobiecej figury :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest że faceci gadają iż ich ideał kobiety to taka z krągłościami i lekką nadwagą (no nie oszukujmy się) a do łóżka idą z taką która wygląda jak modelka? Tak samo w życiu- na żonę biorą tą lekko pączusiowatą a potem idąc z nią ulicą oglądają się za tymi szczupłymi :shock: Panowie- albo Wy jesteście bardzo zakłamani albo ja już nic nie rozumiem...

 

I jeszcze coś- Wasze posty demotywują mnie w podjęciu diety :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc 'modelki' miałam na myśli nie anorektyczki tylko dziewczyny zgrabne, w bez nadwagi czy niedowagi, po prostu takie akurat. Zawsze jak idę gdzieś z kolegami to oglądają się za zgrabnymi dziewczynami a wiążą się z dziewczynami które nie są idealne, mają często nadwagę itp. Nigdy nie mogłam tego zrozumieć... To po co się wiążą z tymi co mają nadwagę skoro potem oglądają się za szczupłymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo faceci to wzrokowcy? :mrgreen: sama lubię sobie popatrzeć na ładne, szczupłe i do tego ładnie ubrane i zadbane panie ;) nie widzę w tym nic złego. Oglądać niech się ogląda, gorzej jakby chciał np. numer telefonu od takiej pani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój były M. wygląda jak z żurnala i miło się na niego patrzy. Ale jak widać, to nie wszystko - bo z czasem widzę, ile mnie rzeczy drażni w jego charakterze.

Mój obecny "wybranek" wygląda przeciętnie, ale ma fascynującą osobowość i boski umysł.

Chyba inne rzeczy też mają znaczenie przy wyborze partnera na całe życie.

 

Niemniej jednak, jestem pewna, że gdyby M. był mi obcy, przypuszczalnie nawet bym się potknęła niezdarnie na ulicy zobaczywszy go.

Kwestia estetyki - każdy lubi patrzeć na to co ładne. Co wcale nie znaczy, że ten ktoś u naszego boku wydaje nam się brzydki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co potem wchodzą na forum i piszą że lubią te pączusiowate? :mrgreen: I po co się z takimi wiążą skoro pociągają ich szczupłe?

 

Może zobrazuję... Wiążą się z takimi jak pani numer jeden, a oglądają się za takimi jak pani numer 2... Gdzie tu logika? Jak są robione wśród mężczyzn sondaże na najpiękniejszą kobietę to takie z nadwagą w ogóle się w tym rankingu nie znajdą, chociaż panowie w rozmowach z kobietami deklarują że właśnie takie lubią najbardziej :?

 

Wg mnie nie ma w tym zachowaniu logiki- czemu raz mówią tak, a raz inaczej?

images.jpg.15488d3ec7d42292e091fc623e25f077.jpg

633989852420435038.jpg.8222d28eaa3c57002f0e13d5ae69e825.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×