Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Ochhhh a ja na ciepłe... miłe zwinne, szczupłe ale jędrne, gładkoskóre, cicho szepczące do uszka...

a dalej nie napiszę...

Może być ich więcej... :oops: kurde jeszcze nigdy publicznie nie pisałem o takich ochotach... :twisted::pirate:

 

-- 05 kwi 2011, 22:13 --

 

NoOneLivesForever,

 

No to musimy się kiedy namówić!!!! miejsce mam... ochota też się znajdzie na takie balety!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974,

 

ale to tylko specjalnie na Twoją prośbę ;)

 

.....co wtula się w ramiona, a kiedy lekko pieszczę oddechem jej szyję, zastyga w chwilowej rozkoszy... potem powoli, rozedrgani pożądaniem przez chwilę sycimy swe ciała pieszczotą bezruchu w najbliższej bliskości... cieple ciał, warg delikatnych zaczepkach... I mimo że ciała swoje znamy, za każdym razem odkrywamy je na nowo... zapachy, czułe miejsca... potem delikatnych pocałunków lawiną coraz większą zasypujemy się na wzajem... i tu... i tam... i jeszcze tu... i tam jeszcze... i jeszcze i jeszcze i tak niemal bez końca, do szaleństwa, do chwili, w której nie ma już granic, nie ma ja, nie ma ona... aż do chwili kiedy ciała nasze schłodzą się delikatną wilgocią potu pachnącego miłością...

 

Ufff... mam nadzieje że mnie nie zbanują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere,

 

eee zalewasz... :P chcesz żeby cię prosić... oki, oki napisz jak sie kto zbulwersuje to jego problem.

poza tym zobacz, nikt nie śmie nawet pisać na co ma ochotę bo wszyscy chcą się chyba twoim pisaniem zbulwersować.. dawaj dawaj...!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO, No to świetnie-mam ochotę spędzic noc ze swoim psychiatrą,nie żeby seks byl tu istotny,bo teraz nie jest-ale chcialabym się przytulić i patrzec jak śpi,i żeby położył rękę na moim policzku,bo tak jestem nauczona zasypiac.

 

A znając Korbusię chce czegos podobnego tylko z kims zupelnie innym.

Albo też chce tego co ja-ale gdzies w tyle,bo teraz na topie jest drineczek i pigułka (Wypelniacz pustych dziur,w ktorych powina byc milosc?bliskosc?bezpieczenstwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×