Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

shinobi, jesli do szczescia potrzebne są ci wypchany portfel,fura i jakies sztucznosci na brzuchu to jestes bardzo ubogim człowiekiem..i wspolczuje-bo zapewne bardzo wiele prawdziwych i oniesamowicajacych rzeczy bedzie dla Ciebie już zawsze niedostępnych. :-|

 

A ja slucham "Nicest thing".I jesli to nie pomoże nastepnym razem poprostu wykrzyczę :może z łaski swojej byś zauważył kretynie,że cię kocham?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na to co bretta, ale z dopiskiem: już na zawsze.

I jeszcze na czekoladę... albo dwie czekolady :D

 

Skoro już tu jestem to lista życzeń:

święty spokój i samotność

dużo kasy

i żeby mi komórka padła, to będzie argument i nikt nie zadzwoni :twisted:

żeby minęły 4 lata, wtedy mam nadzieję być już zdrowy, spokojny i szczęśliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere,

Terapeuty? ;)

Bo jak nie to tak po ojcowsku daje ci buzi w czółko.

Pocałunek... chmmmm jak odpowiedni to i można polatać w przestworzach... i światy różne odwiedzić... i echhhhh co ja tu stary herbatnik będę... :bezradny:

 

a tak swoja droga to chyba pora Ci zmienić terapeutę chyba... z tego co się orientuję to chyba niezbyt twórcza relacja dla Ciebie się zaczyna... nie żebym krytykował... tu nie o to chodzi, raczej o to, że możesz zacząć mieszać relacje ojca, kochanka, przyjaciela... i kogo tam jeszcze kto uosabia w Tobie wyobrażenia idealnego faceta... chmmm chmmm

albo wprost mu o tym opowiedzieć... jeśli dobry w tym co robi to szybko pomoże Ci się odnaleźć, jeśli nie... to wejdzie w to jak w masło... a wtedy uciekaj gdzie pieprz rośnie... bo zrobisz sobie krzywdę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×