Skocz do zawartości
Nerwica.com

ATOMOKSETYNA (Atofab, Atomoksetyna Medice, Auroxetyn, Konaten, Strattera)


Gość

ATOMOKSETYNA  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lek Ci pomógł?

    • Tak
      2
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie @edta.

Widzę, że zamienników jest już więcej, tak że jest dobrze. Szkoda, że nie są w Polsce chyba całkowicie refundowane (nie wiem, nie mieszkam w PL, mam pełną refundację), ale 65 złotych na miesiąc (mniejsza dawka) lub 101 za 40mg x 28 to chyba nie jest wielki wydatek (Atofab). Wie ktoś, dlaczego opakowanie ma 28 a nie standardowo 30 tabsów? xD I Strattera i Mylan i Atofab tak mają.

Edytowane przez skakunna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 4. na podwojonej dawce. Miejscami lekka derealka, szczególnie w miejscach pełnych ludzi, aczkolwiek jakiś wpływ na to może mieć zmęczenie i niewyspanie w ciągu ostatnich dwóch dni. Sny wchodzą szybciutko, na razie nie są ani mniej ani bardziej żywe niż na 40mg. Libido mniejsze, ale to może być po prostu listopad. Skupienie, opanowanie, nieodlatywanie myślami, ew. natłok myśli - bez zmian w stosunku do niższej dawki (not good, not terrible ;) ). W pracy pomaga i od wyższej dawki oczekuję większej pomocy i wiem, że jest to możliwe. Problem w tym, że wyłączenie stroboskopu w głowie wymaga przestawienia na tryb czysto zadaniowy, więc w czasie wolnym nie jest jakoś o wiele lepiej niż bez atomu. Dam znać za jakiś czas.

Edytowane przez skakunna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LewTrocki napisał(a):

Zastanawiam się jakby zadziałał jakby zwiększyć dawkę

Nie wiem. U mnie czuć było zmianę przy przejściu z 40 na 80, wejście na 100 już nie daje jakiejś wielkiej różnicy jak dla mnie. Więcej podobno nie wolno i nawet nie wiem, czy są preparaty na więcej niż 100mg, chociaż oczywiście zawsze można "złożyć" dawkę z mniejszych. Mi zostało sporo 80-tek, więc dogadałem się z dr na dokupienie dawek 18mg, bo szkoda wyrzucać, biorę więc 98mg, ale piszę, że 100, bo co to za różnica xD. Może dlatego nie czuję dużego przeskoku, bo "składam", a z jednej tabletki efekt byłby wyraźniejszy, nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×