Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze profile na last.fm


Zoltan

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam te wasze profile i się zastanawiam czy ja jestem jakiś dziwak nawet wśród dziwaków :D

Z każdym tutaj mam zgodność może z 20% w porywach. A słucham dużo muzy, mam kilka tysięcy kawałków prawie 600set wykonawców, z ponad 20 różnych styli muzycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Ty masz 20 stylów muzycznych, kilka tysięcy kawałków i prawie 600set wykonawców, osoba z którą sie porównujesz ma tyle samo, ale tylko 20 procent się pokrywa.

 

Inna sytuacja. Ty masz to co masz, osoba z którą się porównujesz słucha jednego stylu, ma 30 wykonawców i 1000 utworów (wszystko się pokrywa z Tobą). Ty z nią będziesz miał porównanie w granicach paru procent, ona z Tobą w 100% bo słuchasz tego co ona.

 

Proste. Więcej nie znaczy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zły link dałaś

to ja podam też swój:

http://www.lastfm.pl/user/Rumble47

 

-- 05 maja 2012, 21:15 --

 

Co w tym dziwnego? Ty masz 20 stylów muzycznych, kilka tysięcy kawałków i prawie 600set wykonawców, osoba z którą sie porównujesz ma tyle samo, ale tylko 20 procent się pokrywa.

Nic w tym dziwnego że z jedną się nie pokrywa, ale to że prawie z żadną. Co mnie o tyle dziwi że wydawało mi się że część zespołów których słucham są bardzo popularne (choćby depeche mode), a nie pokazują się w porównaniach.

 

-- 05 maja 2012, 21:17 --

 

Proste. Więcej nie znaczy lepiej.

Akurat w przypadku gustu muzycznego to takie coś jak lepiej czy gorzej w ogóle nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, akurat co do tego przelicznika to Marsal ma rację ;) Jeżeli słuchasz po trochu z każdego gatunku muzyki, to musiałbyś znaleźć kogoś, kto też słucha po trochu i to w dodatku dokładnie tych samych wykonawców, prawie żadnych innych ;)

 

No ale ale, właśnie nas sprawdziłam i nasze porównanie wypada "SUPER" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. Ściągasz programik który się nazywa scrobbler i ustawiasz w nim że ma ściągać statystyki z winampa, foobara, aimpa (i jeszcze kilka innych odtwarzaczy obsługuje).

Dzięki temu na stronie wyświetla się co i ile słuchałeś i ustala Twój gust muzyczny. Co z kolei pozwala potem wyświetlać zespoły których nie znasz a które mogą Ci się spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za aktywowałam radio.Jest płatne tylko 1 zł miesięczne i nie trzeba przesyłać przez pocztę tylko podaje się numer karty bankomatowej i oni automatycznie pobierają z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×