Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica a upały


ankaanka775

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja dla posiadaczy wiatrakow i innych stojàcych wentylatorow-postawic kolo wiatraka miskè z wodà i duzà iloscià lodu-powietrze bardzo szybko siè schladza..u mnie zadzialalo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domku tylko jedno okno więc przeciągu nie mam ale za to mam wiatrak i siedzę sobie w samych gatkach, więc jest OK :D

Za to na dworze masakra, jak trzeba to wychodzę dopiero wieczorem z domu.

Objawów nerwicowych nie mam żadnych, czyli upały mi pomagają jakoś 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- właściwie to lodowatą :smile: Da się przyzwyczaić do tego. A potem na przemian gorący i zimny prysznic- przez te wszystkie lata nie miałam ani cienia cellulitu. Od półtora roku zaprzestałam tych pryszniców i ...mam cellulit :?

 

Dzięki za ten patent z miską wody i lodu koło wiatraka! Ja mam taki wiatrak trochę niezwyczajny bo pionowy, ale spróbuję.

 

p.s. Ja też nie mam zbytnio objawów nerwicy, w lato nigdy za bardzo nie miałam :smile:

p.s.2. Widzę, że większość prawie nago przed kompem stacjonuje :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee dajeeeeee radyyyyyyy !!!! dusze sieeeee :((((((( bozeee kochany weź to słońce !!!

Zaraz wejde do zamrażalnika :roll:

Wiatraki, przeciągi, mokre ręczniki, lodowate prysznice, nic na mnie nie działa ....kurfff

Nic nie jem, pije i pije i pijeee.. wścieku dupy zaraz dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzięłam zimny prysznic, wrzuciłam cienka sukienke i już siem lepiem.... to jest jakaś paranoja, bo takie wietrzysko się zrobiło, że mi okna trzaskają... ale nic nie jest chłodniej. wietrzysko jest parne i lepkie, chyba jeszcze gorzej niż bez wiatru :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalam etiaxilu ale to antyperspirant w kulce preparatu zadnego innego nie znam w kazdym razie etiaxil polecam mam nadzieje ze to tak sie pisze bo juz nie pamietam za bardzo a co do nerwicy w upaly to czuje sie tragicznie czekam na jakas burze bo w belastoku caly czas goraco:/ ciagle biore prysznic wody to pije chyba 3 litry dziennie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy drugą turę? 8)

Mi tam specjalnie te upały nie przeszkadzają...ale zdaję sobie sprawę jaki to problem..........

Poza tym kij w oko wszystkim tym "zapowiadaczom" co to bredzili, ze lato ma być zimne i deszczowe :evil: ni chu chu, taka śliczna pogoda a ja zapitalam do roboty...yh......gdzie są wakacje z prawdziwego zdarzenia? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, też nie znoszę upałów, ledwo wtedy żyję, nie mam siły oddychać... :why: A dziś tak gorąco, w weekend ma być jeszcze cieplej... :evil: Kiedy będzie chłodniej, kiedy będzie deszcz.....?????!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, ja kiedyś kochałam upały... teraz już nie... poza tym i tak mam zwiększoną potliwość przez leki. zanim rano zdążę się przyszykować do pracy, cała się już lepię. no i ciągłe wrażenie, że nie ma powietrza... te zimne i gorące poty mnie oblewają... prawie jak klimakterium :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że w Turcji będzie lepiej, przy morskim wietrzyku oraz że przy możliwości odpoczynku odnajdę dawną przyjemność ze słoneczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, ja kiedyś kochałam upały... teraz już nie... poza tym i tak mam zwiększoną potliwość przez leki. zanim rano zdążę się przyszykować do pracy, cała się już lepię. no i ciągłe wrażenie, że nie ma powietrza... te zimne i gorące poty mnie oblewają... prawie jak klimakterium :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że w Turcji będzie lepiej, przy morskim wietrzyku oraz że przy możliwości odpoczynku odnajdę dawną przyjemność ze słoneczka.

 

Korba, ja mam dokładnie tak samo!!! Ja też kochałam upały, mogłam godzinami leżeć na słoneczku, uwielbiałam podróże w gorące kraje... A teraz..? Szukam wszędzie chłodu, bo nie mogę oddychać, mam mdłości, kręci mi się w głowie, mroczki przed oczami, bóle głowy i inne rewelacje... :(

 

Haniu, do jakiej szkoły jedziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz zasłoniłam okna zupełnie

mam ciemno w pokoju ,zresztą i tak nie lubie słonca

a weekendu sie boje

ledwo przezyłam tamte upały ,myslałam ,ze zejde

:why::why::why::why:

juz sie odzwyczaiłam ,jakby odzyłam i znowu sie zacznie...

oby jak najszybciej sie to afrykańskie lato skończyło....

i jeszcze te fronty..,.sama nie wiem co jest gorsze

jedno jest pewne:NIENAWIDZE LATA!!!!!!!!

 

A CO GORSZE :ZACZYNAM NIENAWIDZIEC SIEBIE

za to ,ze jestem taka nijaka ,nie umiem zawalczyć o siebie ,użalam sie nad soba i nic sie nie zmienia

siedze tygodniami w domu ,denerwuje mnie nawet wizyta mamy ,koleżanki odstawiłam bo siedzą w nieskonczonośc

pogoda mi przeszkadza

czuje sie jak 80 letnia babcia ,bez perspektyw

ciągle mi słabo ,nie mam sił na nic

ech.....szkoda słów

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankaanka775, ja też odżyłam jak upały minęły, a teraz znów to samo. :( Też mam zasłonięte okna w pokoju. ;) Bo słońce mi świeci bardzo długo właśnie prosto w moje okna. :evil: Jeszcze mnie jutro czeka cały dzień w Warszawie, jestem na dodatek tuż przed okresem i masakrycznie się czuję, marzę, żeby zdarzył się cud i żeby jutro było jednak chłodno. :(

W ogóle zauważyłam duży wpływ upałów na moje oczy a one z kolei wpływają na moje ogólne samopoczucie - gdy mam je otwarte będąc na słońcu to zaraz czuję jakby mi je ktoś wydziobywał, dostaję mdłości, zaczyna mnie boleć głowa, pojawiają się mroczki, męty i czuję się jakbym za chwilę miała zemdleć. Gdy mam je zamknięte - jest lepiej. :shock: A najbardziej lubię cień... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×