Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

missgrabelinka, to dziwny ten Twój psychiatra. Trochę głupio że się śmieje? Czasem naprawdę pierdoły są ważne a my przecież lekarzami nie jesteśmy, nie wiemy co z tej plątaniny jest istotne, a co nie.... Jesteś w ogóle z niego zadowolona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować, że pozbyłam się żyletek, bo to przynajmniej był lekki kaliber ... teraz do głowy przychodzi mi jedynie finka, zakopana gdzieś w szafie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

missgrabelinka, to dziwny ten Twój psychiatra. Trochę głupio że się śmieje? Czasem naprawdę pierdoły są ważne a my przecież lekarzami nie jesteśmy, nie wiemy co z tej plątaniny jest istotne, a co nie.... Jesteś w ogóle z niego zadowolona?

Czy jestem zadowolona? Nie wiem... lekarz jak lekarz, na nfz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomaga, tylko ból mi pomaga, dzisiaj włóczyłam się godzinę po mrozie, dopiero, jak straciłam czucie wróciłam do domu ... nie mam u siebie nic ostrego, noże kuchenne tępe jak linijka, finki nie znalazłam, pewnie ojciec ją zabrał. Mam jeszcze jedno wyjście w zapasie, ale nie jest ostre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisanie, i próby odwiedzenia was od tego, co robicie mają sens, domyślam się,że ciężko to przerwać....

 

Ten rodzaj bólu nie jest przyjacielem! Niszczycie tym swoje ciało,jak i psychikę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×