Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

izzie, kochana, bardzo pochwalam że wyrzuciłaś żyletki. Ale nie powinnaś się kaleczyć za to jak wyglądasz! Jesteś w stanie to zmienić, więc może energię którą zużywasz na cięcie się powinnaś zmienić na ćwiczenia? To super pomysł, na pewno Cię wyciszy. Spróbuj, a efekty będą obustronnie zadowalające :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywaliłam żyletki. podrapałam więc nogę cyrklem, nie mogę na siebie patrzeć. jestem okropna, gruba, bleeehh!

Nie mogę znieść tej huśtawki nastroju !

tęsknie za terapeutką, baaardzoo :why:

 

izzie i dobrze że je wyrzuciłaś, wytrwaj w postanowieniu i nie wracaj do tego.

I wcale nie jesteś ani gruba ani brzydka, tylko choroba próbuje Ci wmówić takie głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy to był na pewno dobry pomysł, żeby tu zaglądać, bo po czytaniu tych postów kusi mnie teraz, żeby wziąć coś ostrego i sprawdzić czy faktycznie pomoże to złagodzić psychiczny ból...Tym bardziej, że mam dziś wielkiego doła i zrobiłam się teraz bardzo niespokojna. Już mi chyba serce przyspiesza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do krwi to sobie rozdrapuje syfy, szczególnie na głowie gdzie się włosy już zaczynają. Zrobi się strupek, a ja znów rozdrapie i znów krew i strupek. Albo ostatnio jak wyciskałam sobie pryszcza na czole, to potem leciałam do łazienki zdezynfekować wodą utlenioną, wróciłam do pokoju i znów w tym dłubię, cisnę, i znow do łazienki zdezynfekowąc i tak w sumie chyba ze 4 razy. Co za głupi nałóg..

 

Ja tak samo, tylko coś się pokaże to wyciskam, rozdrapuje, nie zdąży się zagoić,a ja już

zdąże rozdrapać i od nowa musi się goić. Już tyle mam śladów na tej swojej gębie że

musze teraz grzywke zarzucać na czoło, bo to widać. Zdarza mi się drapać twarz nawet podczas rozmowy lub

oglądania telewizji. To jest nałóg, ale też odstresowanie się od nadmiaru myśli i problemów. Silniejsze ode mnie.

Później jak patrze w lustro to jestem wkurzona że tak się oszpecam, ale po tych myslach zaczynam z powrotem

to robić, i szukać czegoś co nie ma lub jest mikroskopijnie małe.

 

Może jakbym rzadziej do łazienki chodziła??ale jak to zrobić...

 

robię dokładnie to samo, a głowę drapię od 5/6 roku życia..

dlaczego tak wcześnie zaczęłam?? nie mam pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, No, ciekawe czy ma to jakieś głębsze podłoże... a ja znów z lusterkiem w ręce :x

Bellatrix, Wiem, masz rację. W każdym razie już mi chyba przeszły moje pomysły; miałam po prostu kulminacje mojego dzisiejszego doła, jakiegoś niepokoju takiego, że nie mogłam usiedzieć na miejscu i aż zaczęłam się bać. I nagle ni stąd ni zowąd po prostu przeszło (w miarę). Dziwne to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, a ja jak mam żyletke przy sobie, to niemalże codziennie muszę jej użyć!

U mnie na osiedlu jest duży problem żeby kupić taką zwykłą żyletkę, nie są dostępne w żadnym kiosku. To dobrze. Mimo wszystko radzę Ci żebyś również wywaliła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robię dokładnie to samo, a głowę drapię od 5/6 roku życia..

dlaczego tak wcześnie zaczęłam?? nie mam pojęcia

 

ja zaczęłam świadomie zadawać sobie ból mając 8-9 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria,ja tez ledwo się dzis powstrzymalem..:(.....ale udało sie

wiec oboje odnieslismy tam jakiea zwysiestwo....

 

-- 26 lut 2012, 21:41 --

 

Nieprawda,to jest takie napedzanie siebie bo cos nam nie wyszlo...trudno nikt nie jest idealny Aria....a trzeba tez dojrzec to co nam sie udalo......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×