Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

.Kinga., fakt, poprzez stream to już nic nie można obejrzeć, nawet na oficjalnych stronach :? pozostaje tylko ściąganie. Ja na jakiś czas chyba mam z tym spokój, wczoraj sobie dałam po udach i mi lepiej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie smedzic...nie lubie,ale bol mnie rozsadza..a Ty co wczoraj zrobilas?no?a ja jestem z tym sam

nie umiem sie dzielic problemami

wszystko w sobie trzymam....

Nie przejmuj sie mna......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.obiecuje,ze nie zrobie.......

Jestem zamkniety w sobie....

Dlatego tak mi ciezko....tu na forum chyba troche nauczylem sie pisac o sobie....nie lubie nokogo obarczac soba....nie umiem zwlaszcza ze tu kazdy ma swoje cierpienie....daleko ggorsze pewnie od mojego,jest mi wstyd narzekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, trochę z tym przesadzasz. Na forum jestem od dawna. Ponownie aktywna od jakichś 2 tygodni. Z tego co tu obserwuję jesteś w czołówce jeśli chodzi o pomaganie, udzielanie rad i zajmowanie się innymi. Teraz czytam pierwszy raz, że mówisz o sobie. W dodatku marudzisz, że mówisz o sobie. Wiem, ze pomaganie innym to też sposób na pomaganie sobie, ale czasem trzeba tym trzasnąć i wypuścić te swoje wewnętrzne bóle. Jesteś super mądry facet a kto się nie zgadza to niech spada na bambus obierać banany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, o terapii napisałam troszkę w wątku: "Jak się dziś czujecie? Umiecie to opisać?".

 

dodatkowo widzę, że przytyłam i już nie wiem co mam robić, nie mogę na siebie patrzeć. To chore, studiuję dietetykę, a nie potrafię normalnie jeść:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×