Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy życie jest .. ?


momoko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć .

 

Piszę tu ponieważ jest mi smutno od bardzo długiego czasu, chce mi się płakać z różnych powodów.

Nie wiem właściwie czy życie jest wartościowe ? A jeśli jest to co w nim jest wartościowego ? Nie wiem czy w moim coś jest .. Nie mam przyjaciół, każdy omija mnie szerokim łukiem, często nawet wysłowić się nie umiem, nikt nie myśli o mnie dobrze, każdy mnie olewa, nie ma rzeczy w których jestem bardzo dobra lub dobra.. Nie wiem czy jeszcze cokolwiek mnie cieszy. Mam bardzo często wachania nastrojów. Najchętniej to bym nie wychodziła z domu.. Mam wszystkiego dość.. I nie wiem co mam robić.. Czy mam coś robić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie - robić. Na początek na pewno warto porozmawiać z jakimś psychologiem lub psychoterapeutą. Powiedzieć jak się czujesz, od kiedy dzieje się z Tobą coś złego. Prawdopodobnie wspólnie ze specjalistą dojdziecie do przyczyn takiego stanu. Być może w ostatnim czasie wydarzyło się coś, co sukcesywnie pogarszało Twoje samopoczucie? Może jakaś trudna sytuacja związana z kimś bliskim? Psycholog może wskazać Ci sposób na zmianę nastawienia do życia i wypracować z Tobą metody na poprawienie sytuacji. Na pewno jednak warto reagować i to jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×