Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mozliwe uzaleznienie od Sedamu w takich dawkach?


kielbasa82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam lecze sie na nerwicę.Biorę Trittico w dawce 100mg wieczorem i Zoloft w dawce 50mg rano, w momentach lęku

brałem też Sedam w dawce 1,5mg lub 3mg nigdy nie brałem większej dawki.Brałem go w taki sposób: 4dni brałem (1 i 3 dnia po 3mg,2 i 4 dnia po 1,5mg)2 dni przerwy, 3dni brałem (po 1,5mg dziennie),dzien przerwy, 1dzien bralem(1,5mg),3dni

przerwy,2dni brałem (po 3mg),3 dni przerwy,1dzień brałem (1,5mg), 3dni przerwy,2dni brałem(po 1,5mg). W sumie wziąłem go 13 razy w ciągu 25dni. Ostatnia dawkę wziąłem 4dni temu ok.godz 12.Okolo godz.20 wziąłem pierwsza dawkę Spamilanu (biore rano 2,5mg i wieczorem 5mg) Zauważyłem że lęki mi się trochę nasiliły i trzęsa mi się dłonie (chociaż wcześniej tez mi się raczej trzęsły), czuje sie zmęczony i nie mam siły (ale to juz ponad 2 tygodnie).Nie mogę się teraz skontaktować z psychiatrą.Poza tym potrafię wmawiać sobie dolegliwości.

Moje pytanie czy mogłem się już od Sedamu uzależnić? A może te odczucia sa od pozostałych leków lub początków leczenia Spamilanem?

Proszę o odpowiedż, pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×