Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam !


Martusia13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Marta mam problemy hormonalne leczę się od nie dawna u endokryloga.

Mam problemy z miesiaczkami i mam za dużo męskich hormonów .

Moje problemy zaczeły się jak miłam 12lat meczę się tym . Wsydzę się swojej figury jestem otyła i że muszę się golić na całym ciele

. Najgorsze dla mnie to twarz co drugi dzień musze to robić, jestem samotna nie mam przyjaciół miłam chłopaka z powodu choroby mnie zostawil , załamałam się miłam nawet proby samobujcze. Tu jestem nowa o tej stronie do wiedzilam sie od kolezanki, wsydzę się czuję się załamana , najgorsze było to dla mnie jak się do wiedziłam że musze twarz golic i całe ciało płakałam miłam i nadal mam wstret do swojego ciała nie rozumiem tego dlaczego mnie to spotkało wsydzę się siebie nie mogę na moję ciało patrzeć sama się nie nawidze , zaczełam leczenie się na hormony w roku2007-2008 w poznaniu leczylam się tam do roku 2011 nie pomogli mi, tylko nalegali zmuszali bym była w szpitalu dawali mi tabletki po których bym o mało wzrok straciła wspomnienia strasznie . Teraz mam lekarza w Lesznie endokryloga zapisal mi tabletki muszę chodzić na zabiegi laserowe. Tymi hormonami już się meczę od 12roku życia teraz mam22lata. Czuje sie samotna opuszczona że nie mam przyjaciół nikogo . Wpadłam załanamie i ostatnio tylko w domu jestem nigdzie nie wychodzę się wstydze od rzucenia , nie wiem co robić mometami mam nawet dosyć tego życia , prosze o rade co mam robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przede wszystkim to się nie poddawać i walczyć o siebie. NA pewno znajdziesz ludzi, co Cie akceptują taką jaką jesteś, a wygląd to tylko powłoka zewnętrzna. Wszystko co najcenniejsze masz w środku i szkoda byś to niszczyła z powodu wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×