[BOLESŁAWIEC]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[BOLESŁAWIEC]

przez sankess 06 lut 2014, 11:40
Dawid Karol Kołodziej - Prowadzę prywatny gabinet terapii psychopedagogicznej na terenie Bolesławca Śląskiego. Jestem psychopedagogiem, resocjalizatorem, etykiem żywienia, terapeutą, doradcą rodzinnym.

Przykładowe problemy, w jakich mogę pomóc:

- Napięcie, lęki, niepokój.
- Izolowanie się od ludzi, poczucie zagubienia.
- Brak pewności siebie,.
- Smutek, żałoba, poczucie straty, lub kryzys życiowy.
- Nadmiar trudnych emocji, np. złość, lęk, wstyd, rozpacz, lub inne stany, które wydają Ci się nie do zniesienia.
- Nieustanne niepokoje i obawy dotyczące przyszłości.
- Zaburzenia odżywiania np. otyłość, bulimia, anoreksja.
- Objawy fizyczne, które nie mają uzasadnienia biologicznego (tak zwane somatyzacje).
- Brak satysfakcjonujących relacji, problemy w związkach lub ze znalezieniem partnera/ partnerki.
- Problemy natury seksualnej.
- Problemy w pracy i życiu zawodowym.
- Problemy natury duchowej, religijnej o podłożu psychologicznym.
- Przemoc fizyczna, seksualna, emocjonalna, której jesteś ofiarą i nie umiesz temu zaradzić.
- Wahania nastroju, depresja, koszmarne myśli, lub złe samopoczucie z nieokreślonego powodu.
- Problemy natury pedagogicznej, problemy wychowawcze.
- Powyższa lista stanowi jedynie przykłady. Jeśli nie masz pewności, czy Twój problem kwalifikuje się do terapii, możesz skorzystać z darmowej konsultacji.

Pamiętaj nie musisz ze swoimi problemami zmagać się z samotnie, przyjdź, zrobię co w mojej mocy, aby Ci pomóc.

Kontakt: http://dawidk.cusem.pl
Obrazek
Dawid Karol Kołodziej
Przemyślenia Psychopedagogiczne
Blog tematyczny dla osób zainteresowanych.

[BOLESŁAWIEC]

przez spectrrumx 03 wrz 2014, 14:55
Aktualizacja witryny
http://psychopedagog.eu

Drugi gabinet również na terenie Wrocławia :-)

Sortuj wg