Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Ania1987 03 mar 2007, 23:37
No napisałeś, że chcesz i potrafisz pomóc ludziom, którzy mają jakieś problemy, ja jestem takim "ludziem" ;)

przez wiatr 04 mar 2007, 01:22
Witaj Kopex to co osobie piszesz jest bardzo interesujące, lecz na czym ma polegać Twoja pomoc. Nie bardzo rozumiem. :idea:
"mój przyjaciel wiatr"

przez Kopex 04 mar 2007, 01:26
zalezy kto jaki ma problem... jesli ktos powie mi o co chodzi, to czesto jest tak ze wiem co powiedziec, doradzic, i sie ze tak powiem sprawdza, tak mi sie wydaje, czy tak jest, tego nie wiem, z tego co mi mowi pare osób, którym pomogłem, to pomaga...

no ale to jaki masz problem, bo wiesz trudno jest tak wejsc na forum i nagle wszystko przeczytac :)
Niby wszyscy razem, a każdy osobno
Gubi swoją wolność skazany na samotność

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 04 mar 2007, 01:43
Sory Kopex
Kopex napisał(a):bo wiesz trudno jest tak wejsc na forum i nagle wszystko przeczytac :)

w tej kwestii bym się z Tobą nie zgodziła, jest możliwe by wszystko przeczytać. Bo ja nim tu ,,weszlam" i przeczytałam i nadal czytam. Prócz czytania nie jestem bierna, jestem aktywna.

Piszesz
Kopex napisał(a):zalezy kto jaki ma problem... jesli ktos powie mi o co chodzi, to czesto jest tak ze wiem co powiedziec, doradzic, i sie ze tak powiem sprawdza,

więc jesteś bierny, a to forum jest prawdziwym życiem, człowiek człowieka rozumie. Nie jestem pewna czy rozumiesz o czym piszę. być może nie.Nic nie szkodzi. Ale czy bierny może być czynnym? :roll:
"mój przyjaciel wiatr"

Sortuj wg