Cześć!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć!

przez introvert 17 maja 2015, 22:39
Introwertyczka napisał(a):Skoro masz znajomych, to jednak aż taki zamknięty w sobie nie jesteś.

Znajomi, z którymi się nie spotykam, nie potrafię się z nikim zintegrować. A oni nawet mnie nie proszę o spotkanie. W sumie mają mnie gdzieś.

Cześć!

przez Introwertyczka 17 maja 2015, 22:43
Czyli to raczej nie znajomi, tylko ludzie, którzy przypadkowo znaleźli się w tych samych warunkach przestrzenno-czasowych.
Introwertyczka

Cześć!

przez introvert 17 maja 2015, 22:47
Introwertyczka napisał(a):Czyli to raczej nie znajomi, tylko ludzie, którzy przypadkowo znaleźli się w tych samych warunkach przestrzenno-czasowych.

Można tak powiedzieć. Doskonale to określiłaś. Każdy ma swoją grupkę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć!

przez PrzystańP 28 maja 2015, 14:23
Witaj, introvert. Oczywiście wszelka diagnoza powinna zostać przeprowadzona na podstawie obszernego wywiadu i kontaktu ze specjalistą "na żywo", ale objawy które opisujesz, wskazują na osobowość schizotypową. Być może w tym kierunku należałoby szukać pomocy, i potwierdzić, lub wykluczyć taką możliwość. Jeśli miałbyś jakieś pytania dotyczące mojej odpowiedzi, to zapraszam na priv.

MS

Cześć!

przez roman.tyszka 28 maja 2015, 15:04
Witam wszystkich, Romek z tej strony

Cześć!

przez Naya 28 maja 2015, 21:08
introvert, mam tak samo. Mnie tez wszyscy mają gdzieś, nie mam swojej "ekipy" przyjaciół, żyje tak jakby we własnym świecie. Chciałabym to zmienić, ale nie mam siły i nie wiem jak...

Sortuj wg